logo


Home Muži A Muži A - Bzenec - Kuřim - komentář

Banner

Výsledky a tabulky uplynulé sezóny byly převedeny do Archivu sezón v hlavním Menu.

Muži A - Bzenec - Kuřim - komentář PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavel Andrýsek   
Středa, 15 Srpen 2012 09:34

Vážení čtenáři, přinášíme komentář k prvnímu mistrovskému utkání našich mužů A v nové sezóně, které se odehrálo na tradiční bzeneckou pouť viz dále.....

Bzenec   -   Kuřim   7 : 0 ( 5 : 0 )

 

Branky: Zůbek 3, Kasala, Dobeš, Hrotek, Dulovecz M.

Sestava: Pelíšek – Dulovecz M.(85´Říha), Linhart, Hrotek, Dulovecz T. – Kmeť, Dobeš, Škodík,

                 Zůbek – Kasala (70´Vítek), Kratina (60´Šifel)

      V prvním kole nového ročníku KP jsme přivítali na svém hřišti celek Kuřimi. Tak jako naše mužstvo prošlo hráčskou obměnou, tak i v týmu Kuřimi,během letní přestávky, proběhly hráčské změny. Před zápasem trenér hostí Tomáš Kovanda říkal, že sice mu odešli tři hráči, ale stejný počet kvalitních hráčů přišel. Soupeř sehrál několik přípravných utkání a celkem se mu dařilo. Naposledy sehrál vyrovnané utkání s divizní Bystrcí a nic nenasvědčovalo, že by měl tak jednoznačně u nás prohrát. V našem týmu také proběhly změny, během letní přípravy. Z pracovních důvodů přerušil činnost v našem týmu Pavel Hoša, který momentálně pracuje v Praze a od září by měl pracovat v Itálii. Do zahraničí za prací zamířil i Robin Valenta, který je ve Švédsku. Do Vracova, za lepším fotbalem se nechal zlákat Ondra Březina a do Hroznové Lhoty odešel Ondra Šebesta. Naopak do týmu přišel Martin Kmeť, rodák ze Závažné Poruby, který se přiženil na Jižní Moravu. Ten je kmenovým hráčem Šardic a poslední dva roky hrál v Rakousku. Z Rakouska se nám vrátil i náš hráč Radek Šifel a z hostování v Ořechově se vrátil Roman Kratina. Velmi dobře se uvedl také nový hráč Tomáš Zůbek, který k nám přišel ze Slovácka a hned v prvním utkání vstřelil hattrick. Dále je u nás v přípravě mladíček Michal Horák z Uherského Ostrohu, který bude po domluvě obou klubů u nás trénovat a hrát bude zatím za Uh.Ostroh.

     A teď již k zápasu. Do utkání jsme vstoupili aktivně a od prvních minut jsme měli převahu, se kterou přicházeli i šance. Již ve třetí minutě se nám podařila vstřelit branka Dobešem. Po kombinaci na pravé straně přihrával na hranici velkého vápna Kmeť, Škodík pustil míč mezi nohama za sebe, kde nabíhal nekrytý Dobeš a „plackou „ trefil růžek soupeřovi branky. Druhou a třetí branku jsme dali opět po kombinaci, tentokrát z levé strany Zůbkem, který hýřil aktivitou a byl velmi nebezpečný pro obránce Kuřimi. Po jeho dalším průniku do šestnáctky, dorážel pohotově Kasala a vedli jsme již 4 : 0. Na poločasových 5 : 0 zvyšoval Dulovecz Michal, který si přesně naběhl na nacvičený signál z trestného kopu a hlavou nedal brankaři hostí žádnou šanci. Ve druhém poločase tempo hry malinko opadlo a jak utíkali minuty, tak i hosté odpadali a zhruba tak od 70. minuty zcela rezignovali. Utkání se změnilo v naši exhibici, kdy měl soupeř problém  dostat za půlku a odvezl si ještě milosrdnou porážku 7 : 0. Na 6 : 0 zvyšoval opět Zůbek, který už v té době hrál v útoku. Poslední, sedmou branku dal Hrotek,který se prosadil po trestném kopu hlavou a stanovil konečný výsledek utkání na 7 : 0. Vítězství to je zcela zasloužené a i předvedená hra měla velmi dobrou úroveň.

 


Copyright © 2005-2009 Fotbalbzenec.com
Obsah serveru Pavel Andrýsek. Obsah stránek serveru fotbalbzenec.com je chráněn autorským zákonem.
Založeno na Joomla! Themza Free Template. Modified by Minizahorie.XHTML and CSS.

Banner