logo


Home Program

Banner

Kompletní rozpis mistrovských zápasů všech mužstev najdete v záložce Program v horní liště.

Mistrovské zápasy - Jaro 2012 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dušan Růžička   
Středa, 19 Leden 2011 18:44
  MUŽI "A" MUŽI "B" DOROSTŽÁCI st.+mlPŘÍPRAVKA starší "A"
PŘÍPRAVKA starší "B"PŘÍPRAVKA mladší
  
5.8.NE17:00Ratíškovice - Bz KP10:00
Kozojídky - Bz
          5.8.NE
11.8.SO16:30
Bz - Kuřim  14:15
Bz - Veselí        11.8.SO
12.8.NE

16:30
Bz - Hr. Lhota B
          12.8.NE
18.8.SO16:30
Bosonohy - Bz
   
        18.8.SO
19.8.NE

16:30M.Písek - Bz 
14:15
M.Písek - Bz         19.8.NE
22.8.
ST17:00
Bz - Rousínov
            22.8.
ST
25.8.SO16:00Bz - M.Krumlov
  14:15Bz - Velká n/V      
  25.8.SO
26.8.NE  16:30Bz - Sudoměřice
 
        26.8.NE
1.9.SO              1.9.SO
2.9.NE 16:30
Ivančice - Bz16:30
Lipov  - Bz
14:15
Hovorany - Bz  14:00Veselí - Bz
10:00
Lipov  - Bz 14:00
Veselí - Bz
2.9.NE
5.9.
ST      16:00
Bz - Veselí   
  5.9.ST
6.9.
ČT          17:00
Bz-Vacenovice 
  6.9.
ČT
8.9.SO16:30
Bz - IE Znojmo
 
14:15
Bz - Kostice 9:00
Bz - Ratíškovice      8.9.SO
9.9.NE  
16:30Bz - Radějov

 


10:00
Bz - RSM Hod. A
10:00
Bz - M.Písek 10:00 
Bz - RSM Hod. B
9.9.NE
12.9.ST17:00
Mutěnice - Bz
       
    12.9.
ST
15.9.SO16:00
Bz - Podivín
  13:45
Bz - Dubňany
9:00
Bz - V.Pavlovice
      15.9.SO
16.9.NE   16:00
Bz - Petrov
    10:00Bz - Svatobořice
10:00Bz - Vnorovy
10:00 
Bz - Hr.Lhota
16.9.NE
22.9.SO16:00
Novosedly - Bz

13:45Novosedly - Bz13:00
Strážnice - Bz9:30
D.Bojanovice-Bz
16:00Žeravice - Bz
14:00
Žeravice - Bz 
22.9.SO
23.9.NE 

16:00
Žádovice - Bz 

      
 23.9.NE
26.9.
ST        16:00
Kyjov - Bz
16:00
Kyjov - Bz 16:30
Kostelec - Bz
26.9.
ST
28.9.
  15:30
Vracov B - Bz
  9:00
Tvrdonice - Bz
10:00
Bz - RSM Hod.B    28.9.

29.9.SO16:00
Bz - Rajhrad
  13:45
Bz - Mikulov
9:00
Bz - Lanžhot
      29.9.SO
30.9.NE   15:30Bz - Žeravice
        10:00 
Bz - Rohatec
30.9.NE
6.10.SO15:30
Blansko - Bz  13:15
Ratíškovice - Bz 9:00
Kyjov - Bz  
10:00
Blatnice - Bz
  6.10.SO
7.10.NE   15:00Domanín - Bz 
  10:00Vacenovice - Bz   
11:30 
Vacenovice-Bz 
7.10.NE
13.10.
SO
15:00Bz -Kyjov
  12:45
Bz - Rohatec
9:00
Bz - Rohatec      13.10.
SO
14.10.
NE  15:00
Bz - Javorník     10:00Bz - Vracov A
10:00
Bz - Vracov B
10:00 
Bz - Vracov B
14.10.
NE
20.10.
SO  
      
  10:00
Velká n/V - Bz 
  20.10.
SO
21.10.
NE15:00
Ráječko - Bz
  
12:45
Ždánice - Bz
9:00
Velká n/V - Bz
       21.10.
NE
27.10SO14:30
Bz - Boskovice
12:30
Vlkoš - Bz
12:15
Bz - Milotice
9:00
Bz - Dubňany
      27.10SO
28.10.
NE        10:00
Bz - Strážnice
  10:00 
Bz - Strážnice 
28.10.
NE
3.11.
SO
14:00Sparta Brno - Bz
            3.11.
SO
4.11.NE
  14:00
Hr.Lhota B - Bz
11:45
V.Pavlovice - Bz
9:30
Mutěnice - Bz
      4.11.
NE
10.11.
SO
14:00
Kuřim - Bz
  11:45 Veselí - Bz
        10.11.
SO
   MUŽI "A"  MUŽI "B"  DOROST ŽÁCI st.+ml PŘÍPRAVKA starší "A"PŘÍPRAVKA starší "B" PŘÍPRAVKA mladší
 


Copyright © 2005-2009 Fotbalbzenec.com
Obsah serveru Pavel Andrýsek. Obsah stránek serveru fotbalbzenec.com je chráněn autorským zákonem.
Založeno na Joomla! Themza Free Template. Modified by Minizahorie.XHTML and CSS.

Banner