logo

Přihlášení




feed-image Feed Entries
Home

Banner

Kompletní rozpis mistrovských zápasů všech mužstev najdete v záložce Program v horní liště.

Zápasy 18. a 19. září
muži "A" SO
Mor. Krumlov - Bzenec
1:2 (1:1)
B: Pyclík, Hrotek
muži "B" NEDambořice - Bzenec 6:3 (5:0)
B: Vajdík L.2x, Kratina
muži "C"
SOBzenec - Lipov "B"
2:2 (2:1)
B: Frelich, Sommer
dorost "A" SORatíškovice - Bzenec
6:1 (4:0)
B: Ostrézi
dorost "B" NEBukovany - Bzenec
2:1 B: Ostrézi
starší žáciSO Veselí n.Mor. "B"- Bzenec
3:0 (0:0)

mladší žáci
SOVeselí n.Mor. "B"- Bzenec 6:2 (3:1)
B: Kosek D., Gabriel
st. přípravkaČT
Velká n. Vel. - Bzenec
4:2
B: Ondříšek, Uhlíř
st. přípravkaSO
Radějov - Bzenec
10:00
odloženo

 
Zápasy 11. a 12. září
muži "A" SO
Bzenec - Ráječko
3:0 (1:0)
B: Valenta, Linhart, Kasala
muži "B" NEBzenec - Svatobořice 2:4 (2:2)
B: Janás R. Janás M.
muži "C"
NEHrubá Vrbka - Bzenec 2:4
B: Kosíř 2x, Frelich, Kratina
dorost "A" SOBzenec - Dambořice 1:1 (0:0) B: Vítek
dorost "B" NEBzenec - Svatobořice1:1 (1:0)
B: Zeman
starší žáciSOBzenec - Rohatec
5:0 (0:0) B: Novák 3x, Gerža, Kuba
mladší žáci
SOBzenec - Rohatec 5:4 (1:2)
B: Lejsal 2x, Pollák, Kosek D. Kosek R.
st. přípravka NEBzenec - Strážnice1:2 (0:2)
B: Ondříšek
ml.přípravkaNE Bzenec - Strážnice
12:1 (6:0)
B: Hartman 6x, Černý 2x, Valenta 2x, Mikoška 2x

 
Výsledky víkendových zápasů 3. - 5. září
muži "A" SO
Vracov - Bzenec
1:0 (1:0)

muži "B" NE Tvarožná Lhota - Bzenec 3:4 (2:3)
B: Janás R. 2x, Štěpaník, Vajdík L.
muži "C"
SO Bzenec - Želetice 3:1 (2:0)
B: Kratina, Sommer, Čuba
dorost "A" NE Křepice - Bzenec 5:2 (1:0)
B: Andrýsek, Vítek
dorost "B" Kostelec - Bzenec 2:4 (1:1)
B: Andrýsek 2x, Večeřa, Burián
dorost "B"
NE Lovčice - Bzenec
1:3 (0:3) B: Ostrézi 2x, Zeman
starší žáci
NE Mutěnice - Bzenec 2:2
B: Gerža 2x
mladší žáci NE Mutěnice - Bzenec
3:6 B: Kosek D. 3x, Lejsal 2x, Pollák
st. přípravka SO Vnorovy - Bzenec
0:0  
ml.přípravka SO Vnorovy - Bzenec 0:19 (0:8)

B: Kosíř 6x, Okénka 6x, Hartman 2x Novák 2x, Kolacia, Lejsal, vlastní

 
Zápasy - středa 1.září
muži "A" ST Znojmo "B" - Bzenec 2:3 (1:1)
B: Kasala, Linhart (PK), Pyclík
st. žáci
ST Bzenec - RSM Hodonín 0:3
příprava
st. přípravka
ST
Bzenec - Hr.Lhota
1:6 (1:1) B: Ondříšek
ml. přípravka
STBzenec - Hr.Lhota
9:2 (4:0)
B: Hartman 7x, Mikoška, Marčík
 
Výsledky zápasů 27.-29. srpna
muži "A" SO
Bzenec - Zbýšov 3:0 (2:0) B: Škodík, Ingr, Dulovecz T.
muži "B"
NE Bzenec - Strážnice
3:1 (1:1) B: Dulovecz T. 2x, Vajdík
muži "C"
NE Ježov - Bzenec
1:4 (1:1)
B: Kratina 2, Ebringer, Sommer
dorost "A"
SO Bzenec - Slavkov
2:0 (2:0)
B: Andrýsek, Vítek
dorost "B"
Bzenec - Radějov
0:2 (0:0)
dorost "B"
NE Bzenec - Strážnice
6:1 (3:1)
B: Zgoda 3x, Zeman, Trnka, Vanda
starší žáci
SO Bzenec - Břeclav "B"
1:2 (0:2) B: Gerža
mladší žáci
SO Bzenec - Břeclav "B"
3:7 (3:3)
B: Lejsal 2x, Pollák
st. přípravka
NE Bzenec - Blatnice
0:5 (0:3)
 
Výsledky včerejších utkání našich mužstev - 21.8.2010

Přinášíme Vám výsledky našich mustev, které sehráli svá mistrovská utkání v sobotu 21.8.2010...............

Celý článek...
 
Výsledky zápasů 14. a 15. srpna

muži "A"

Slovan Bzenec

IE Znojmo

1:2 (0:1)

B: Škodík ČK: Škodík

muži "B"

Slovan Bzenec

Vlkoš

0:3 (0:2)

 

muži "C"

Veselí n/Mor. B

Slovan Bzenec

1:0 (1:0)

 

dorost "A"

Slovan Bzenec

Kyjov

0:2 (0:2)

 

dorost "B"

Slovan Bzenec

Šardice

1:2 (1:1)

B: Ostrezy

 
Výsledky 1.kola mistrovských utkání našich mužstev - OFS Hodonín

Vážení fanoušci přinášíme Vám aktuální výsledky některých našich mužstev......

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí123456789DalšíKonec »

Strana 9 z 9

Anketa

Výsledky mužstva mužů A
 

Online návštěvníci

Právě připojeni - hostů: 21 




Copyright © 2005-2009 Fotbalbzenec.com
Obsah serveru Pavel Andrýsek. Obsah stránek serveru fotbalbzenec.com je chráněn autorským zákonem.
Založeno na Joomla! Themza Free Template. Modified by Minizahorie.XHTML and CSS.

Banner