logo

Přihlášení




feed-image Feed Entries
Home

Banner

Kompletní rozpis mistrovských zápasů všech mužstev najdete v záložce Program v horní liště.

Zápasy 18. a 19. června
muži "A"
SOKuřim - Bzenec
1:1 (0:0)
B: Kasala
muži "B"NESobůlky - Bzenec
3:0 
muži "C"SOBzenec - Bukovany
3:3B: Jurčík Přemysl 2x, Jurčík Jakub
dorost "A"
NERohatec - Bzenec
5:5 (4:3)B: Polách 2, Bukvald, Havlík, Schneider
dorost "B"NEMoravský Písek - Bzenec
10:2(7:0)
B: Burian, Gerža
ml. přípravka
SOturnaj : 1.Veselí n. Mor. 2. Bzenec 3. Vacenovice 4. Vnorovy
 
Zápasy 10. 11. a 12. června
muži "A"SOBzenec - Bohunice
0:2 (0:1)
 
muži "B"NE Bzenec - Hovorany
3:0 (3:0)
B: Janás M., Janás R., Hanák
muži "C"NEBohuslavice - Bzenec
3:0
Kontumačně
dorost "A"Velká n.Vel. - Bzenec
2:0 (1:0)
 
dorost "A"SOBzenec - Hovorany
0:2 (0:2)
 
dorost "B"NEBzenec - Ježov0:0
starší žáciSOBzenec - Dubňany6:0 (3:0)
B: Novák O. 4x, Venclík, Bezděk
mladší žáciSOBzenec - Dubňany7:4 (4:2)
B: Venclík 3x, Lejsal, Štulíř, Novák M., Bezděk
 st.přípravkaNEBzenec - Rohatec
 2:1 (1:1)
B: Juras, Uhlíř
 
Zápasy 3. - 5. června
muži "A"
NERájec-Jestř. - Bzenec
2:3 (1:2)
B: Hoša, Kasala, Linhart
muži "B"NEJežov- Bzenec
0:3B: Kishchanka, Janás M., Sommer
muži "C"SOBzenec - Mikulčice
2:2 (1:1)
B: Jurčík 2x
muži "C"Čejč - Bzenec
6:2B: Dulovecz, Juřík
dorost "A"
SOVelká n.Vel. - Bzenec

nehráno, nezpůsobilý terén
 dorost "B"Radějov - Bzenec
5:0 
dorost "B"
NEDomanín - Bzenec
5:2B: Novák 2x
starší žáci
SOV.Bílovice - Bzenec
0:10
B: Gerža 3x, Hýža, Kosek D., Kosek R., Lejsal, Pollák, Schneider, Zlámal
mladší žáciSOV. Bílovice - Bzenec1:16
B: Venclík 5x, Kosek D.4x, Juras 2x, Pollák 2x, Bezděk, Kosek R. Štulíř
 st. přípravkaSOHr. Lhota - Bzenec5:6 (1:4)
B: Ondříšek 2x, Janás 2x, Kosíř 2x
 ml.přípravkaSOHr. Lhota - Bzenec4:9 (2:1)
B: Hartman3x, Stoček 3x, Černý 2x, Lejsal
 
Zápasy 28. a 29. května
muži "A"SOBzenec - Velká n. Veličkou
3:0 (1:0)
B: Hrotek, Šifel, Kasala
muži"B"NE Bzenec - Moravany
0:2ČK: Večeřa
muži "C"SOVnorovy "B" - Bzenec
7:0 (5:0) 
dorost "A"SOBzenec - V. Bílovice
5:1 (2:1)
B: Říha, Andrýsek, Večeřa, Mach, Michalčík
dorost "B"NEBzenec - Moravany0:1
starší žáciSOBzenec - Ratíškovice 5:1 (1:0)
B: Novák 3x, Halačka, Zlámal
mladší žáciSOBzenec - Ratíškovice4:1 (1:0)B: Lejsal 2x, Kosek D., Venclík
 
Zápasy 18. - 22. května
muži "A"
SOŽidenice - Bzenec
1:0 (0:0)
 
muži "B"NEŽdánice - Bzenec
4:3 (0:1)B: Kasala 2x, Janás M. ČK: Janás M.
muži "C"SOBzenec - Vřesovice
2:4 (2:2)
B: Bíla L. 2x
dorost "A"
NEDubňany - Bzenec
2:3 (2:2)
B: Večeřa 2x, Andrýsek
dorost "B"Bzenec - Kostelec
8:0 (1:0)B: Hýža 3x, Pozděch 2x, Mach, Trnka, Ostrézi
dorost "B"
NELužice - Bzenec
4:1 (1:1)B: Novák
starší žáci
SOSvatobořice - Bzenec
0:10 (0:6)
B: Novák 5x, Vávra 3x, Halačka, Zlámal
mladší žáciSOSvatobořice - Bzenec3:4 (3:1)
B: Ondříšek 3x, Štulíř
 st. přípravkaSTBzenec -Velká n.Vel. 2:6 (1:1)
B: Kosíř, Uhlíř
 ml.přípravkaSTBzenec - Velká n.Vel. 11:8(5:4)
B: Růžička 5x,Hartman 2x,Lejsal 2x,Novák,Stoček
st. přípravkaNEMor.Písek - Bzenec
1:1 (1:0)
B: Janás
ml. přípravka NEKyjov D - Bzenec U85:9
B: Marčík 2x, Kuchař, Profota, Valenta, Novák, Jurtík, vlastní
 
 
Zápasy 14. a 15. května
muži "A"SOBzenec - Ivančice4:0 (1:0)
B: Hoša, Hrotek, Kratina, Šebesta
muži"B"NE Bzenec - Vnorovy
2:1 (1:0)B: Janás R., Kratina
muži "C"NEČejč - Bzenec
16:30 nehráno, nezpůsobilý terén
dorost "A"SOBzenec - V.Pavlovice 1:0 (1:0)
B: Mach
dorost "B"NE Bzenec - Želetice
8:0 (3:0)
B: Ostrézi 3x, Zeman 2x, Zlámal, Ebringer, Gerža 
starší žáciSOBzenec - Hustopeče 5:0 (1:0)
B: Novák 3, Gerža, Lejsal
mladší žáciSOBzenec - Hustopeče2:1 (1:0)B: Pollák, Venclík
st. přípravkaNEBzenec - Lipov10:00
nehráno
 
Zápasy 7. a 8. května
muži "A"
SORousínov - Bzenec
3:0 (2:0)ČK: Kasala
muži "B"NEBzenec - Dambořice
4:1B: Janás M. 3x, Šik
muži "C"NELipov B - Bzenec
6:1 (1:0)
B: Kratina
dorost "A"
SOBzenec - Ratíškovice
2:0 (0:0)B: Polách, Večeřa
dorost "B"
NE Bzenec - Bukovany
1:4B: Novák
starší žáci
SOLanžhot - Bzenec
1:6 (0:4)
B: Novák 5x, Lejsal
mladší žáciSOLanžhot - Bzenec4:9 (1:7)
B: Pollák 3x, Kosek D. 3x, Rajmic, Štulíř, Lejsal
st.přípravkaNEVeselí n.M. - Bzenec
2:2 (1:2)
B: Kosíř, Okénka
ml.přípravka NEVeselí n.M. - Bzenec14:1 (9:0)
B: Růžička
 
Zápasy 30.dubna a 1.května
muži "A"SOBzenec - Novosedly2:2 (1:1) B: Kasala, Ingr
muži"B"NESvatobořice - Bzenec 4:0 
muži "C"SOBzenec - Hrubá Vrbka
0:0 
dorost "A"NEDambořice - Bzenec 2:1 (0:0)
B: Polách
dorost "B"NESvatobořice - Bzenec 9:0 (6:0)
starší žáciSOBzenec - Velká n.Veličkou 8:2 (6:1)
B: Novák 4x, Hýža 2x,Halačka, Zlámal
mladší žáciSOBzenec - Velká n.Veličkou 1:5 (0:1)B: Lejsal
st. přípravkaNEBzenec - Petrov4:1 (2:0)
B: Janás 2x, Rajmic, Blažek
 
« ZačátekPředchozí123456789DalšíKonec »

Strana 6 z 9

Anketa

Výsledky mužstva mužů A
 

Online návštěvníci

Právě připojeni - hostů: 13 




Copyright © 2005-2009 Fotbalbzenec.com
Obsah serveru Pavel Andrýsek. Obsah stránek serveru fotbalbzenec.com je chráněn autorským zákonem.
Založeno na Joomla! Themza Free Template. Modified by Minizahorie.XHTML and CSS.

Banner