Vítejte na internetových stránkách fotbalového klubu TJ SLOVAN Bzenec


Moravskoslezká Divize D 2017/18 Muži
Print
1.kolo muži 04-08-2017 18:00 Břeclav 2 : 1 Tišnov
  05-08-2017 15:00 Polná 7 : 1 Bzenec
  05-08-2017 17:00 Blansko 1 : 1 Rosice
  05-08-2017 17:00 Havlíčkův Brod 2 : 1 Tasovice
  06-08-2017 17:00 Vrchovina 1 : 0 Šumperk
  06-08-2017 17:00 Strání 3 : 1 Velká Bíteš
  06-08-2017 17:00 Ždírec n. D. 0 : 1 Stará Říše
  06-08-2017 17:00 Žďár n. S. 8 : 0 Třebíč

2.kolo muži 12-08-2017 16:00 Bzenec 4 : 1 Břeclav
  12-08-2017 17:00 Třebíč 2 : 1 Strání
  13-08-2017 17:00 Velká Bíteš 1 : 1 Ždírec n. D.
  13-08-2017 17:00 Vrchovina 0 : 2 Polná
  13-08-2017 17:00 Tasovice 2 : 1 Blansko
  13-08-2017 17:00 Tišnov 4 : 1 Žďár n. S.
  13-08-2017 17:00 Šumperk 0 : 0 Rosice
  13-08-2017 17:00 Stará Říše 3 : 1 Havlíčkův Brod

3.kolo muži 19-08-2017 16:30 Strání 0 : 1 Tišnov
  19-08-2017 16:30 Rosice 3 : 1 Tasovice
  19-08-2017 16:30 Břeclav 0 : 2 Vrchovina
  19-08-2017 16:30 Žďár n. S. 2 : 1 Bzenec
  19-08-2017 16:30 Blansko 0 : 3 Stará Říše
  20-08-2017 16:30 Polná 7 : 0 Šumperk
  20-08-2017 16:30 Ždírec n. D. 2 : 0 Třebíč
  20-08-2017 16:30 Havlíčkův Brod 2 : 6 Velká Bíteš

4.kolo muži 26-08-2017 16:30 Třebíč 3 : 3 Havlíčkův Brod
  26-08-2017 16:30 Bzenec 6 : 0 Strání
  27-08-2017 16:30 Tišnov 6 : 0 Ždírec n. D.
  27-08-2017 16:30 Polná 2 : 1 Břeclav
  27-08-2017 16:30 Velká Bíteš 0 : 1 Blansko
  27-08-2017 16:30 Stará Říše 1 : 1 Rosice
  27-08-2017 16:30 Vrchovina 1 : 1 Žďár n. S.
  27-08-2017 16:30 Šumperk 2 : 0 Tasovice

5.kolo muži 02-09-2017 16:00 Břeclav 1 : 1 Šumperk
  02-09-2017 16:00 Rosice 7 : 0 Velká Bíteš
  02-09-2017 16:00 Blansko 2 : 2 Třebíč
  03-09-2017 16:00 Tasovice 3 : 1 Stará Říše
  03-09-2017 16:00 Žďár n. S. 2 : 1 Polná
  03-09-2017 16:00 Ždírec n. D. 1 : 0 Bzenec
  03-09-2017 16:00 Havlíčkův Brod 0 : 3 Tišnov
  03-09-2017 16:00 Strání 2 : 0 Vrchovina

6.kolo muži 09-09-2017 16:00 Bzenec 4 : 0 Havlíčkův Brod
  09-09-2017 16:00 Polná 1 : 0 Strání
  09-09-2017 16:00 Třebíč 0 : 4 Rosice
  09-09-2017 16:00 Břeclav 0 : 0 Žďár n. S.
  09-09-2017 16:00 Velká Bíteš 1 : 2 Tasovice
  10-09-2017 16:00 Šumperk 2 : 0 Stará Říše
  10-09-2017 16:00 Tišnov 5 : 0 Blansko
  10-09-2017 16:00 Vrchovina 2 : 1 Ždírec n. D.

7.kolo muži 15-09-2017 17:00 Blansko 1 : 1 Bzenec
  16-09-2017 15:30 Havlíčkův Brod 0 : 2 Vrchovina
  16-09-2017 15:30 Strání 1 : 1 Břeclav
  16-09-2017 15:30 Žďár n. S. 1 : 0 Šumperk
  17-09-2017 15:30 Stará Říše 0 : 2 Velká Bíteš
  17-09-2017 15:30 Tasovice 3 : 3 Třebíč
  17-09-2017 15:30 Ždírec n. D. 1 : 1 Polná
  17-09-2017 15:30 Rosice 0 : 2 Tišnov

8.kolo muži 22-09-2017 16:30 Tišnov 7 : 1 Tasovice
  23-09-2017 15:30 Břeclav 2 : 0 Ždírec n. D.
  23-09-2017 15:30 Žďár n. S. 6 : 0 Strání
  23-09-2017 15:30 Bzenec 2 : 1 Rosice
  24-09-2017 15:30 Polná 1 : 2 Havlíčkův Brod
  24-09-2017 15:30 Třebíč 1 : 4 Stará Říše
  24-09-2017 15:30 Šumperk 5 : 0 Velká Bíteš
  24-09-2017 15:30 Vrchovina 5 : 0 Blansko

9.kolo muži 30-09-2017 15:00 Blansko 2 : 0 Polná
  30-09-2017 15:00 Havlíčkův Brod 0 : 2 Břeclav
  30-09-2017 15:00 Rosice 5 : 1 Vrchovina
  01-10-2017 15:00 Ždírec n. D. 1 : 0 Žďár n. S.
  01-10-2017 15:00 Stará Říše 1 : 3 Tišnov
  01-10-2017 15:00 Tasovice 3 : 2 Bzenec
  01-10-2017 15:00 Strání 1 : 2 Šumperk
  01-10-2017 15:00 Velká Bíteš 2 : 0 Třebíč

10.kolo muži 07-10-2017 15:00 Žďár n. S. 4 : 2 Havlíčkův Brod
  07-10-2017 15:00 Bzenec 2 : 2 Stará Říše
  08-10-2017 15:00 Šumperk 3 : 1 Třebíč
  08-10-2017 15:00 Břeclav 2 : 0 Blansko
  08-10-2017 15:00 Tišnov 5 : 2 Velká Bíteš
  08-10-2017 15:00 Polná 0 : 4 Rosice
  08-10-2017 15:00 Vrchovina 3 : 0 Tasovice
  08-10-2017 15:00 Strání 1 : 2 Ždírec n. D.

11.kolo muži 13-10-2017 15:30 Blansko 1 : 1 Žďár n. S.
  14-10-2017 15:00 Havlíčkův Brod 2 : 1 Strání
  14-10-2017 15:00 Rosice 1 : 0 Břeclav
  15-10-2017 15:00 Třebíč 0 : 9 Tišnov
  15-10-2017 15:00 Velká Bíteš 1 : 2 Bzenec
  15-10-2017 15:00 Ždírec n. D. 2 : 0 Šumperk
  15-10-2017 15:00 Stará Říše 0 : 2 Vrchovina
  15-10-2017 15:00 Tasovice 4 : 3 Polná

12.kolo muži 21-10-2017 14:30 Bzenec - : - Třebíč
  21-10-2017 14:30 Břeclav - : - Tasovice
  22-10-2017 14:30 Vrchovina - : - Velká Bíteš
  22-10-2017 14:30 Polná - : - Stará Říše
  22-10-2017 14:30 Žďár n. S. - : - Rosice
  22-10-2017 14:30 Strání - : - Blansko
  22-10-2017 14:30 Ždírec n. D. - : - Havlíčkův Brod
  22-10-2017 14:30 Šumperk - : - Tišnov

13.kolo muži 28-10-2017 14:30 Havlíčkův Brod - : - Šumperk
  28-10-2017 14:30 Rosice - : - Strání
  28-10-2017 14:30 Třebíč - : - Vrchovina
  28-10-2017 14:30 Blansko - : - Ždírec n. D.
  29-10-2017 14:30 Tasovice - : - Žďár n. S.
  29-10-2017 14:30 Tišnov - : - Bzenec
  29-10-2017 14:30 Velká Bíteš - : - Polná
  29-10-2017 14:30 Stará Říše - : - Břeclav

14.kolo muži 04-11-2017 14:00 Havlíčkův Brod - : - Blansko
  04-11-2017 14:00 Žďár n. S. - : - Stará Říše
  04-11-2017 14:00 Břeclav - : - Velká Bíteš
  05-11-2017 14:00 Šumperk - : - Bzenec
  05-11-2017 14:00 Vrchovina - : - Tišnov
  05-11-2017 14:00 Polná - : - Třebíč
  05-11-2017 14:00 Ždírec n. D. - : - Rosice
  05-11-2017 14:00 Strání - : - Tasovice

15.kolo muži 11-11-2017 14:00 Bzenec - : - Vrchovina
  11-11-2017 14:00 Rosice - : - Havlíčkův Brod
  11-11-2017 14:00 Tasovice - : - Ždírec n. D.
  11-11-2017 14:00 Třebíč - : - Břeclav
  11-11-2017 14:00 Blansko - : - Šumperk
  12-11-2017 14:00 Stará Říše - : - Strání
  12-11-2017 14:00 Tišnov - : - Polná
  12-11-2017 14:00 Velká Bíteš - : - Žďár n. S.

16.kolo muži 18-11-2017 13:30 Rosice - : - Blansko
  18-11-2017 13:30 Stará Říše - : - Ždírec n. D.
  18-11-2017 13:30 Tasovice - : - Havlíčkův Brod
  18-11-2017 13:30 Bzenec - : - Polná
  18-11-2017 13:30 Třebíč - : - Žďár n. S.
  19-11-2017 13:30 Šumperk - : - Vrchovina
  19-11-2017 13:30 Tišnov - : - Břeclav
  19-11-2017 13:30 Velká Bíteš - : - Strání


Novinky v klubu

Fotbalová přípravka

Mladší přípravky - ročníky 2008 a mladší:

Tréninky vždy pondělí a čtvrtek v 16.30hod.Více v sekci: >Týmy Slovanu>Mladší přípravka

 

Archivace výsledků skončené sezóny

24.7.2015

Výsledky všech mužstev uplynulého soutěžního ročníku byly přesunuty do archivu Sezón v horní liště.

Záznamy zápasů žáků

30.4.2015                                                                    Do sekce videa byly přidány odkazy na záznamy mistrovských zápasů žáků se Strážnicí ze soboty 25.4.2015

Starší žáci - aktuální info

25.2.2015

V pátek 27.2.2015 trénink už od 16 hod. v Těmicích!!!!

Ukončení sezony

Ukončení sezony přípravek a mladších žáků proběhne v sobotu 21.června na stadionu po turnaji starší přípravky "O pohár města Bzence"
















Příští zápas

29-10-2017 14:30
 
Tišnov - Bzenec
21. - 22. října       
Dorost                     
SO 12:15  V. Pavlovice - Bzenec
Starší žáci           
NE 10:00  Hodonín B - Bzenec
Mladší žáci          
NE 11:45  Hodonín B - Bzenec
Starší přípravka          
SO 10:00
 Bzenec - Hr. Lhota
Mladší přípravka "A"                 
NE 10:00  Dubňany - Bzenec
Mladší přípravka "B"
SO 13:00  Bzenec - Hr. Lhota

Poslední výsledky

Muži"A"                    
Velká Bíteš - Bzenec
 1:3 
(0:2)
B:  Škodík, Kasala, Horňák
Dorost      
Rohatec - Bzenec
3:6 (2:2)
B:  Jahoda 2x, Pánik 2x, Ondříšek, Kužela
Starší žáci
Bzenec - Rohatec
2:9 (2:3)
B:  Marčík , Sivok
Mladší žáci 
Bzenec - Rohatec
1:1 (0:1)
B:  Čevelík
Přípravka
Lužice - Bzenec
14:4 (5:3)
B:  Rákoš 3x, Hladiš

Copyright © 2005-2014 Fotbalbzenec.com.

Obsah serveru Ing. Bc. Pavel Andrýsek, předseda TJ Slovan Bzenec.
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fotbalbzenec.com.
mb