Vítejte na internetových stránkách fotbalového klubu TJ SLOVAN Bzenec


Krajská soutěž sk. C JmK 2017/18 Dorost
Print
2.kolo dorost 11-08-2017 18:00 Spartak Svatobořice 5 : 1 Sokol.Hroznová.Lhota
  12-08-2017 12:15 Slovan Bzenec 2 : 3 Baník Lužice
  12-08-2017 14:15 Krumvíř/Klobouky 2 : 4 Podluží
  12-08-2017 14:15 Slavoj Rohatec 2 : 3 Kordárna.Velká.n/Vel.
  12-08-2017 14:15 Slavoj V.Pavlovice 4 : 0 Dolní Bojanovice
  13-08-2017 14:15 Velké Bílovice 0 : 1 Baník Ratíškovice
  13-08-2017 14:15 Baník Dubňany 1 : 2 FK Mutěnice

3.kolo dorost 19-08-2017 14:15 Baník Ratíškovice 1 : 0 Slavoj V.Pavlovice
  20-08-2017 13:00 Baník Lužice 5 : 1 Velké Bílovice
  20-08-2017 14:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 2 : 0 Slovan Bzenec
  20-08-2017 14:15 Podluží 11 : 1 Baník Dubňany
  20-08-2017 14:15 Sokol.Hroznová.Lhota 1 : 1 Krumvíř/Klobouky
  20-08-2017 14:15 Dolní Bojanovice 2 : 2 Spartak Svatobořice
  20-08-2017 16:30 FK Mutěnice 2 : 1 Slavoj Rohatec

4.kolo dorost 26-08-2017 12:45 Krumvíř/Klobouky 2 : 0 Dolní Bojanovice
  26-08-2017 14:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 7 : 0 Velké Bílovice
  26-08-2017 14:15 Slavoj Rohatec 2 : 0 Podluží
  26-08-2017 14:15 Slavoj V.Pavlovice 4 : 0 Spartak Svatobořice
  26-08-2017 14:15 Slovan Bzenec 4 : 5 FK Mutěnice
  26-08-2017 14:15 Baník Ratíškovice 0 : 2 Baník Lužice
  27-08-2017 14:15 Baník Dubňany 5 : 0 Sokol.Hroznová.Lhota

5.kolo dorost 02-09-2017 11:30 FK Mutěnice 7 : 1 Velké Bílovice
  02-09-2017 16:00 Dolní Bojanovice 5 : 2 Baník Dubňany
  03-09-2017 13:45 Podluží 8 : 1 Slovan Bzenec
  03-09-2017 13:45 Spartak Svatobořice 5 : 3 Krumvíř/Klobouky
  03-09-2017 13:45 Sokol.Hroznová.Lhota 0 : 4 Slavoj Rohatec
  03-09-2017 14:00 Baník Lužice 2 : 2 Slavoj V.Pavlovice
  03-09-2017 14:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 4 : 1 Baník Ratíškovice

6.kolo dorost 09-09-2017 13:30 Baník Ratíškovice 2 : 5 FK Mutěnice
  09-09-2017 13:30 Slavoj Rohatec 1 : 5 Dolní Bojanovice
  09-09-2017 13:30 Slavoj V.Pavlovice 4 : 1 Krumvíř/Klobouky
  09-09-2017 13:30 Velké Bílovice 0 : 5 Podluží
  10-09-2017 13:30 Slovan Bzenec 4 : 1 Sokol.Hroznová.Lhota
  10-09-2017 13:30 Baník Dubňany 4 : 1 Spartak Svatobořice
  10-09-2017 13:30 Baník Lužice 1 : 2 Kordárna.Velká.n/Vel.

7.kolo dorost 16-09-2017 13:15 Podluží 2 : 0 Baník Ratíškovice
  16-09-2017 13:15 Krumvíř/Klobouky 2 : 1 Baník Dubňany
  16-09-2017 13:15 Spartak Svatobořice 2 : 6 Slavoj Rohatec
  16-09-2017 13:15 Sokol.Hroznová.Lhota 2 : 7 Velké Bílovice
  16-09-2017 13:30 FK Mutěnice 2 : 2 Baník Lužice
  16-09-2017 14:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 0 : 1 Slavoj V.Pavlovice
  16-09-2017 15:30 Dolní Bojanovice 1 : 4 Slovan Bzenec

8.kolo dorost 23-09-2017 13:15 Baník Ratíškovice 4 : 1 Sokol.Hroznová.Lhota
  23-09-2017 13:15 Slavoj Rohatec 1 : 1 Krumvíř/Klobouky
  23-09-2017 13:15 Slavoj V.Pavlovice 2 : 1 Baník Dubňany
  24-09-2017 13:00 Baník Lužice 2 : 8 Podluží
  24-09-2017 13:15 Velké Bílovice 1 : 4 Dolní Bojanovice
  24-09-2017 13:30 Slovan Bzenec 4 : 0 Spartak Svatobořice
  24-09-2017 14:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 2 : 2 FK Mutěnice

9.kolo dorost 28-09-2017 15:00 Dolní Bojanovice 0 : 4 Baník Ratíškovice
  30-09-2017 12:45 Krumvíř/Klobouky 1 : 0 Slovan Bzenec
  01-10-2017 12:45 Baník Dubňany 2 : 2 Slavoj Rohatec
  01-10-2017 12:45 Podluží 3 : 0 Kordárna.Velká.n/Vel.
  01-10-2017 12:45 Spartak Svatobořice 5 : 0 Velké Bílovice
  01-10-2017 15:00 FK Mutěnice 5 : 0 Slavoj V.Pavlovice

10.kolo dorost 07-10-2017 12:45 Slavoj V.Pavlovice 4 : 1 Slavoj Rohatec
  07-10-2017 12:45 Baník Ratíškovice 4 : 0 Spartak Svatobořice
  07-10-2017 15:00 Baník Lužice 10 : 1 Dolní Bojanovice
  08-10-2017 12:45 Velké Bílovice 2 : 2 Krumvíř/Klobouky
  08-10-2017 13:30 Slovan Bzenec 3 : 2 Baník Dubňany
  08-10-2017 14:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 2 : 3 Sokol.Hroznová.Lhota
  08-10-2017 15:00 FK Mutěnice 2 : 4 Podluží

9.kolo dorost 11-10-2017 16:30 Sokol.Hroznová.Lhota 0 : 2 Baník Lužice

11.kolo dorost 14-10-2017 12:45 Krumvíř/Klobouky 3 : 1 Baník Ratíškovice
  14-10-2017 12:45 Slavoj Rohatec 3 : 6 Slovan Bzenec
  14-10-2017 15:00 Dolní Bojanovice 0 : 2 Kordárna.Velká.n/Vel.
  15-10-2017 12:45 Sokol.Hroznová.Lhota 2 : 4 FK Mutěnice
  15-10-2017 12:45 Baník Dubňany 7 : 1 Velké Bílovice
  15-10-2017 12:45 Podluží 3 : 1 Slavoj V.Pavlovice
  15-10-2017 12:45 Spartak Svatobořice 2 : 6 Baník Lužice

12.kolo dorost 21-10-2017 11:00 Velké Bílovice - : - Slavoj Rohatec
  21-10-2017 12:15 Baník Ratíškovice - : - Baník Dubňany
  21-10-2017 12:15 Slavoj V.Pavlovice - : - Slovan Bzenec
  21-10-2017 14:00 Kordárna.Velká.n/Vel. - : - Spartak Svatobořice
  21-10-2017 14:30 FK Mutěnice - : - Dolní Bojanovice
  22-10-2017 12:15 Podluží - : - Sokol.Hroznová.Lhota
  22-10-2017 14:00 Baník Lužice - : - Krumvíř/Klobouky

13.kolo dorost 28-10-2017 11:45 Krumvíř/Klobouky - : - Kordárna.Velká.n/Vel.
  28-10-2017 11:45 Slavoj Rohatec - : - Baník Ratíškovice
  28-10-2017 14:00 Dolní Bojanovice - : - Podluží
  29-10-2017 11:45 Baník Dubňany - : - Baník Lužice
  29-10-2017 12:45 Spartak Svatobořice - : - FK Mutěnice
  29-10-2017 13:30 Slovan Bzenec - : - Velké Bílovice
  29-10-2017 14:00 Sokol.Hroznová.Lhota - : - Slavoj V.Pavlovice

1.kolo dorost 04-11-2017 11:45 Sokol.Hroznová.Lhota - : - Dolní Bojanovice
  04-11-2017 11:45 Baník Ratíškovice - : - Slovan Bzenec
  04-11-2017 12:15 Podluží - : - Spartak Svatobořice
  04-11-2017 14:00 FK Mutěnice - : - Krumvíř/Klobouky
  04-11-2017 14:00 Kordárna.Velká.n/Vel. - : - Baník Dubňany
  04-11-2017 14:00 Baník Lužice - : - Slavoj Rohatec
  05-11-2017 11:45 Velké Bílovice - : - Slavoj V.Pavlovice


Novinky v klubu

Fotbalová přípravka

Mladší přípravky - ročníky 2008 a mladší:

Tréninky vždy pondělí a čtvrtek v 16.30hod.Více v sekci: >Týmy Slovanu>Mladší přípravka

 

Archivace výsledků skončené sezóny

24.7.2015

Výsledky všech mužstev uplynulého soutěžního ročníku byly přesunuty do archivu Sezón v horní liště.

Záznamy zápasů žáků

30.4.2015                                                                    Do sekce videa byly přidány odkazy na záznamy mistrovských zápasů žáků se Strážnicí ze soboty 25.4.2015

Starší žáci - aktuální info

25.2.2015

V pátek 27.2.2015 trénink už od 16 hod. v Těmicích!!!!

Ukončení sezony

Ukončení sezony přípravek a mladších žáků proběhne v sobotu 21.června na stadionu po turnaji starší přípravky "O pohár města Bzence"
















Příští zápas

29-10-2017 14:30
 
Tišnov - Bzenec
21. - 22. října       
Dorost                     
SO 12:15  V. Pavlovice - Bzenec
Starší žáci           
NE 10:00  Hodonín B - Bzenec
Mladší žáci          
NE 11:45  Hodonín B - Bzenec
Starší přípravka          
SO 10:00
 Bzenec - Hr. Lhota
Mladší přípravka "A"                 
NE 10:00  Dubňany - Bzenec
Mladší přípravka "B"
SO 13:00  Bzenec - Hr. Lhota

Poslední výsledky

Muži"A"                    
Velká Bíteš - Bzenec
 1:3 
(0:2)
B:  Škodík, Kasala, Horňák
Dorost      
Rohatec - Bzenec
3:6 (2:2)
B:  Jahoda 2x, Pánik 2x, Ondříšek, Kužela
Starší žáci
Bzenec - Rohatec
2:9 (2:3)
B:  Marčík , Sivok
Mladší žáci 
Bzenec - Rohatec
1:1 (0:1)
B:  Čevelík
Přípravka
Lužice - Bzenec
14:4 (5:3)
B:  Rákoš 3x, Hladiš

Copyright © 2005-2014 Fotbalbzenec.com.

Obsah serveru Ing. Bc. Pavel Andrýsek, předseda TJ Slovan Bzenec.
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fotbalbzenec.com.
mb