Vítejte na internetových stránkách fotbalového klubu TJ SLOVAN Bzenec


Moravskoslezká Divize D 2016/2017 Muži
Print
1.kolo muži 06-08-2016 17:00 Rosice 2 : 0 Žďár n. S.
  06-08-2016 17:00 Břeclav 1 : 0 Velká Bíteš
  06-08-2016 17:00 Hodonín 6 : 1 Stará Říše
  07-08-2016 10:15 Slavičín 2 : 0 Holešov
  07-08-2016 17:00 Bystřice n. P. 0 : 1 Uh. Brod
  07-08-2016 17:00 Polná 2 : 0 Tasovice
  07-08-2016 17:00 Pelhřimov 2 : 0 Brumov
  07-08-2016 17:00 Vrchovina 1 : 6 Bzenec

2.kolo muži 13-08-2016 16:00 Bzenec 0 : 1 Stará Říše
  13-08-2016 17:00 Uh. Brod 1 : 3 Hodonín
  13-08-2016 17:00 Holešov 0 : 2 Rosice
  14-08-2016 17:00 Tasovice 4 : 0 Pelhřimov
  14-08-2016 17:00 Žďár n. S. 3 : 2 Bystřice n. P.
  14-08-2016 17:00 Brumov 2 : 4 Slavičín
  14-08-2016 17:00 Vrchovina 0 : 2 Břeclav
  14-08-2016 17:00 Velká Bíteš 2 : 0 Polná

3.kolo muži 20-08-2016 10:30 Bystřice n. P. 3 : 1 Holešov
  20-08-2016 16:30 Břeclav 0 : 1 Bzenec
  20-08-2016 16:30 Rosice 3 : 0 Brumov
  20-08-2016 16:30 Hodonín 2 : 1 Žďár n. S.
  21-08-2016 10:15 Slavičín 0 : 0 Tasovice
  21-08-2016 16:30 Stará Říše 1 : 1 Uh. Brod
  21-08-2016 16:30 Polná 5 : 3 Vrchovina
  21-08-2016 16:30 Pelhřimov 1 : 0 Velká Bíteš

4.kolo muži 27-08-2016 16:30 Břeclav 2 : 3 Polná
  27-08-2016 16:30 Holešov 0 : 3 Hodonín
  27-08-2016 16:30 Bzenec 1 : 4 Uh. Brod
  28-08-2016 10:15 Velká Bíteš 1 : 0 Slavičín
  28-08-2016 10:15 Brumov 1 : 2 Bystřice n. P.
  28-08-2016 16:30 Tasovice 0 : 2 Rosice
  28-08-2016 16:30 Žďár n. S. 1 : 1 Stará Říše
  28-08-2016 16:30 Vrchovina 0 : 0 Pelhřimov

5.kolo muži 03-09-2016 16:00 Hodonín 2 : 1 Brumov
  03-09-2016 16:00 Rosice 4 : 0 Velká Bíteš
  03-09-2016 16:00 Uh. Brod 6 : 3 Žďár n. S.
  04-09-2016 10:15 Slavičín 4 : 0 Vrchovina
  04-09-2016 16:00 Stará Říše 3 : 2 Holešov
  04-09-2016 16:00 Polná 1 : 1 Bzenec
  04-09-2016 16:00 Bystřice n. P. 1 : 3 Tasovice
  04-09-2016 16:00 Pelhřimov 1 : 2 Břeclav

6.kolo muži 10-09-2016 16:00 Polná 3 : 0 Pelhřimov
  10-09-2016 16:00 Bzenec 3 : 1 Žďár n. S.
  10-09-2016 16:00 Holešov 2 : 4 Uh. Brod
  10-09-2016 16:00 Břeclav 2 : 0 Slavičín
  10-09-2016 16:00 Velká Bíteš 5 : 2 Bystřice n. P.
  11-09-2016 10:15 Brumov 3 : 1 Stará Říše
  11-09-2016 16:00 Vrchovina 0 : 1 Rosice
  11-09-2016 16:00 Tasovice 1 : 2 Hodonín

15.kolo muži 14-09-2016 16:30 Uh. Brod 3 : 1 Rosice
  14-09-2016 16:30 Žďár n. S. 0 : 1 Slavičín
  14-09-2016 16:30 Hodonín 2 : 0 Bzenec
  14-09-2016 16:30 Holešov 5 : 3 Pelhřimov
  14-09-2016 16:30 Brumov 3 : 3 Polná
  14-09-2016 16:30 Tasovice 2 : 2 Břeclav
  14-09-2016 16:30 Velká Bíteš 3 : 0 Vrchovina
  14-09-2016 17:15 Stará Říše 0 : 0 Bystřice n. P.

7.kolo muži 17-09-2016 15:30 Hodonín 4 : 1 Velká Bíteš
  17-09-2016 15:30 Rosice 2 : 1 Břeclav
  17-09-2016 15:30 Uh. Brod 3 : 0 Brumov
  18-09-2016 10:30 Slavičín 1 : 1 Polná
  18-09-2016 15:30 Stará Říše 0 : 2 Tasovice
  18-09-2016 15:30 Pelhřimov 1 : 1 Bzenec
  18-09-2016 15:30 Žďár n. S. 3 : 2 Holešov
  18-09-2016 15:30 Bystřice n. P. 3 : 0 Vrchovina

8.kolo muži 24-09-2016 15:00 Břeclav 1 : 0 Bystřice n. P.
  24-09-2016 15:00 Bzenec 3 : 3 Holešov
  25-09-2016 10:15 Velká Bíteš 1 : 1 Stará Říše
  25-09-2016 10:15 Brumov 2 : 1 Žďár n. S.
  25-09-2016 15:00 Polná 3 : 3 Rosice
  25-09-2016 15:00 Tasovice 0 : 2 Uh. Brod
  25-09-2016 15:00 Pelhřimov 0 : 1 Slavičín
  25-09-2016 15:00 Vrchovina 0 : 2 Hodonín

9.kolo muži 01-10-2016 15:00 Hodonín 2 : 1 Břeclav
  01-10-2016 15:00 Holešov 4 : 1 Brumov
  01-10-2016 15:00 Uh. Brod 1 : 0 Velká Bíteš
  01-10-2016 15:00 Bystřice n. P. 3 : 3 Polná
  01-10-2016 15:00 Rosice 3 : 0 Pelhřimov
  02-10-2016 10:15 Slavičín 5 : 0 Bzenec
  02-10-2016 15:00 Žďár n. S. 1 : 1 Tasovice
  02-10-2016 15:00 Stará Říše 1 : 0 Vrchovina

10.kolo muži 08-10-2016 10:15 Břeclav 1 : 1 Stará Říše
  08-10-2016 14:30 Pelhřimov 3 : 2 Bystřice n. P.
  08-10-2016 15:00 Bzenec 2 : 2 Brumov
  09-10-2016 10:15 Slavičín 0 : 0 Rosice
  09-10-2016 10:15 Velká Bíteš 1 : 0 Žďár n. S.
  09-10-2016 14:30 Polná 3 : 9 Hodonín
  09-10-2016 14:30 Vrchovina 1 : 1 Uh. Brod
  09-10-2016 14:30 Tasovice 2 : 2 Holešov

11.kolo muži 15-10-2016 10:30 Bystřice n. P. 1 : 1 Slavičín
  15-10-2016 14:30 Uh. Brod 1 : 2 Břeclav
  15-10-2016 14:30 Hodonín 3 : 1 Pelhřimov
  15-10-2016 14:30 Holešov 0 : 2 Velká Bíteš
  15-10-2016 14:30 Rosice 4 : 0 Bzenec
  16-10-2016 10:15 Brumov 2 : 5 Tasovice
  16-10-2016 14:30 Žďár n. S. 5 : 0 Vrchovina
  16-10-2016 14:30 Stará Říše 5 : 1 Polná

12.kolo muži 22-10-2016 14:30 Rosice 1 : 1 Bystřice n. P.
  22-10-2016 14:30 Břeclav 5 : 1 Žďár n. S.
  22-10-2016 14:30 Bzenec 3 : 1 Tasovice
  23-10-2016 10:15 Slavičín 0 : 0 Hodonín
  23-10-2016 10:15 Velká Bíteš 3 : 3 Brumov
  23-10-2016 14:30 Polná 1 : 2 Uh. Brod
  23-10-2016 14:30 Vrchovina 1 : 0 Holešov
  23-10-2016 14:30 Pelhřimov 1 : 1 Stará Říše

13.kolo muži 28-10-2016 14:00 Bystřice n. P. 1 : 2 Bzenec
  29-10-2016 12:00 Uh. Brod 3 : 1 Pelhřimov
  29-10-2016 14:00 Hodonín 2 : 2 Rosice
  29-10-2016 14:00 Holešov 2 : 3 Břeclav
  30-10-2016 10:15 Brumov 1 : 3 Vrchovina
  30-10-2016 14:00 Stará Říše 0 : 2 Slavičín
  30-10-2016 14:00 Žďár n. S. 1 : 3 Polná
  30-10-2016 14:00 Tasovice 2 : 0 Velká Bíteš

14.kolo muži 05-11-2016 14:00 Rosice 3 : 0 Stará Říše
  05-11-2016 14:00 Bystřice n. P. 1 : 3 Hodonín
  05-11-2016 14:00 Bzenec 4 : 1 Velká Bíteš
  06-11-2016 10:15 Slavičín 1 : 2 Uh. Brod
  06-11-2016 14:00 Polná 6 : 4 Holešov
  06-11-2016 14:00 Břeclav 1 : 1 Brumov
  06-11-2016 14:00 Pelhřimov 2 : 2 Žďár n. S.
  06-11-2016 14:00 Vrchovina 4 : 0 Tasovice

16.kolo muži 12-11-2016 14:00 Uh. Brod 2 : 1 Bystřice n. P.
  12-11-2016 14:00 Stará Říše 0 : 2 Hodonín
  12-11-2016 14:00 Bzenec 2 : 1 Vrchovina
  12-11-2016 14:00 Žďár n. S. 2 : 0 Rosice
  12-11-2016 14:00 Tasovice 3 : 3 Polná
  13-11-2016 10:15 Brumov 5 : 0 Pelhřimov
  13-11-2016 10:15 Velká Bíteš 0 : 2 Břeclav
  11-03-2017 15:00 Holešov 0 : 4 Slavičín

18.kolo muži 25-03-2017 15:00 Bzenec 1 : 2 Břeclav

17.kolo muži 27-03-2017 15:00 Břeclav 2 : 1 Vrchovina
  27-03-2017 15:00 Rosice 0 : 0 Holešov
  27-03-2017 15:00 Bystřice n. P. 1 : 1 Žďár n. S.
  27-03-2017 15:00 Hodonín 4 : 5 Uh. Brod
  28-03-2017 10:15 Slavičín 1 : 1 Brumov
  28-03-2017 10:30 Pelhřimov 2 : 3 Tasovice
  28-03-2017 15:00 Polná 2 : 0 Velká Bíteš

18.kolo muži 28-03-2017 15:00 Vrchovina 2 : 1 Polná
  28-03-2017 15:00 Holešov 1 : 0 Bystřice n. P.
  28-03-2017 15:00 Uh. Brod 3 : 1 Stará Říše
  29-03-2017 10:15 Brumov 0 : 3 Rosice
  29-03-2017 15:00 Žďár n. S. 0 : 3 Hodonín
  29-03-2017 15:00 Velká Bíteš 5 : 0 Pelhřimov
  29-03-2017 15:00 Tasovice 1 : 3 Slavičín

19.kolo muži 01-04-2017 10:30 Bystřice n. P. 1 : 3 Brumov
  01-04-2017 15:30 Rosice 2 : 1 Tasovice
  01-04-2017 15:30 Hodonín 2 : 0 Holešov
  01-04-2017 15:30 Uh. Brod 4 : 2 Bzenec
  02-04-2017 10:15 Slavičín 2 : 1 Velká Bíteš
  02-04-2017 15:30 Polná 3 : 5 Břeclav
  02-04-2017 15:30 Pelhřimov 2 : 0 Vrchovina
  02-04-2017 15:30 Stará Říše 1 : 2 Žďár n. S.

20.kolo muži 08-04-2017 15:30 Břeclav 2 : 0 Pelhřimov
  08-04-2017 15:30 Holešov 3 : 1 Stará Říše
  08-04-2017 15:30 Bzenec 4 : 1 Polná
  09-04-2017 10:15 Brumov 1 : 2 Hodonín
  09-04-2017 15:30 Vrchovina 1 : 0 Slavičín
  09-04-2017 15:30 Žďár n. S. 0 : 1 Uh. Brod
  09-04-2017 15:30 Tasovice 4 : 0 Bystřice n. P.
  09-04-2017 15:30 Velká Bíteš 1 : 2 Rosice

21.kolo muži 14-04-2017 16:30 Hodonín 1 : 1 Tasovice
  15-04-2017 16:00 Bystřice n. P. 2 : 1 Velká Bíteš
  15-04-2017 16:00 Rosice 2 : 1 Vrchovina
  15-04-2017 16:00 Uh. Brod 2 : 0 Holešov
  16-04-2017 10:15 Slavičín 2 : 0 Břeclav
  16-04-2017 10:30 Stará Říše 1 : 1 Brumov
  16-04-2017 16:00 Žďár n. S. 3 : 0 Bzenec
  16-04-2017 16:00 Pelhřimov 0 : 1 Polná

22.kolo muži 22-04-2017 16:00 Bzenec 3 : 1 Pelhřimov
  22-04-2017 16:00 Holešov 2 : 0 Žďár n. S.
  22-04-2017 16:00 Břeclav 1 : 1 Rosice
  23-04-2017 10:15 Brumov 1 : 0 Uh. Brod
  23-04-2017 16:00 Velká Bíteš 0 : 5 Hodonín
  23-04-2017 16:00 Vrchovina 5 : 0 Bystřice n. P.
  23-04-2017 16:00 Polná 3 : 0 Slavičín
  23-04-2017 16:00 Tasovice 3 : 0 Stará Říše

23.kolo muži 29-04-2017 16:00 Hodonín 1 : 3 Vrchovina
  29-04-2017 16:00 Uh. Brod 7 : 1 Tasovice
  29-04-2017 16:00 Žďár n. S. 1 : 2 Brumov
  29-04-2017 16:00 Holešov 3 : 0 Bzenec
  29-04-2017 16:00 Rosice 1 : 1 Polná
  29-04-2017 16:00 Bystřice n. P. 3 : 0 Břeclav
  30-04-2017 10:15 Slavičín 1 : 1 Pelhřimov

17.kolo muži 01-05-2017 16:30 Stará Říše 3 : 3 Bzenec

24.kolo muži 06-05-2017 16:30 Bzenec 4 : 0 Slavičín
  06-05-2017 16:30 Břeclav 1 : 3 Hodonín
  07-05-2017 10:15 Brumov 2 : 1 Holešov
  07-05-2017 16:30 Polná 3 : 3 Bystřice n. P.
  07-05-2017 16:30 Vrchovina 1 : 0 Stará Říše
  07-05-2017 16:30 Pelhřimov 0 : 2 Rosice
  07-05-2017 16:30 Velká Bíteš 0 : 1 Uh. Brod
  07-05-2017 16:30 Tasovice 3 : 0 Žďár n. S.

30.kolo muži 10-05-2017 17:00 Bystřice n. P. 1 : 1 Stará Říše
  10-05-2017 17:00 Rosice 0 : 2 Uh. Brod
  10-05-2017 17:00 Bzenec 3 : 4 Hodonín
  10-05-2017 17:00 Slavičín 2 : 0 Žďár n. S.
  10-05-2017 17:00 Pelhřimov 0 : 1 Holešov
  10-05-2017 17:00 Vrchovina 2 : 1 Velká Bíteš
  10-05-2017 17:00 Břeclav 0 : 4 Tasovice
  10-05-2017 17:00 Polná 3 : 0 Brumov

25.kolo muži 13-05-2017 17:00 Hodonín 1 : 1 Polná
  13-05-2017 17:00 Žďár n. S. 5 : 0 Velká Bíteš
  13-05-2017 17:00 Holešov 6 : 0 Tasovice
  13-05-2017 17:00 Rosice 0 : 0 Slavičín
  13-05-2017 17:00 Bystřice n. P. 1 : 0 Pelhřimov
  13-05-2017 17:00 Uh. Brod 1 : 0 Vrchovina
  14-05-2017 17:00 Brumov 0 : 3 Bzenec
  14-05-2017 17:00 Stará Říše 2 : 1 Břeclav

26.kolo muži 20-05-2017 16:30 Břeclav 0 : 3 Uh. Brod
  20-05-2017 17:00 Bzenec 0 : 0 Rosice
  21-05-2017 10:15 Slavičín 2 : 1 Bystřice n. P.
  21-05-2017 17:00 Polná 6 : 2 Stará Říše
  21-05-2017 17:00 Vrchovina 2 : 0 Žďár n. S.
  21-05-2017 17:00 Pelhřimov 0 : 3 Hodonín
  21-05-2017 17:00 Velká Bíteš 4 : 0 Holešov
  21-05-2017 17:00 Tasovice 1 : 0 Brumov

23.kolo muži 24-05-2017 17:00 Stará Říše 0 : 2 Velká Bíteš

27.kolo muži 27-05-2017 17:00 Hodonín 1 : 0 Slavičín
  27-05-2017 17:00 Holešov 2 : 2 Vrchovina
  27-05-2017 17:00 Uh. Brod 3 : 1 Polná
  27-05-2017 17:00 Bystřice n. P. 2 : 1 Rosice
  28-05-2017 10:15 Brumov 3 : 1 Velká Bíteš
  28-05-2017 17:00 Tasovice 3 : 1 Bzenec
  28-05-2017 17:00 Stará Říše 2 : 1 Pelhřimov
  28-05-2017 17:00 Žďár n. S. 2 : 0 Břeclav

28.kolo muži 01-06-2017 18:00 Bzenec 2 : 4 Bystřice n. P.
  03-06-2017 16:30 Břeclav 2 : 0 Holešov
  03-06-2017 17:00 Rosice 3 : 1 Hodonín
  04-06-2017 10:15 Slavičín 0 : 1 Stará Říše
  04-06-2017 17:00 Polná 3 : 1 Žďár n. S.
  04-06-2017 17:00 Pelhřimov 1 : 1 Uh. Brod
  04-06-2017 17:00 Vrchovina 2 : 1 Brumov
  04-06-2017 17:00 Velká Bíteš 1 : 2 Tasovice

29.kolo muži 10-06-2017 15:00 Stará Říše 1 : 0 Rosice
  10-06-2017 17:00 Velká Bíteš 6 : 4 Bzenec
  10-06-2017 17:00 Hodonín 12 : 2 Bystřice n. P.
  10-06-2017 17:00 Holešov 3 : 0 Polná
  10-06-2017 17:00 Uh. Brod 0 : 0 Slavičín
  10-06-2017 17:00 Žďár n. S. 2 : 0 Pelhřimov
  11-06-2017 10:15 Brumov 4 : 0 Břeclav
  11-06-2017 17:00 Tasovice 1 : 0 Vrchovina


Novinky v klubu

Fotbalová přípravka

Mladší přípravky - ročníky 2008 a mladší:

Tréninky vždy pondělí a čtvrtek v 16.30hod.Více v sekci: >Týmy Slovanu>Mladší přípravka

 

Archivace výsledků skončené sezóny

24.7.2015

Výsledky všech mužstev uplynulého soutěžního ročníku byly přesunuty do archivu Sezón v horní liště.

Záznamy zápasů žáků

30.4.2015                                                                    Do sekce videa byly přidány odkazy na záznamy mistrovských zápasů žáků se Strážnicí ze soboty 25.4.2015

Starší žáci - aktuální info

25.2.2015

V pátek 27.2.2015 trénink už od 16 hod. v Těmicích!!!!

Ukončení sezony

Ukončení sezony přípravek a mladších žáků proběhne v sobotu 21.června na stadionu po turnaji starší přípravky "O pohár města Bzence"
















Příští zápas

Poslední výsledky

Muži"A"                    
Bzenec - Vrchovina
1:5
(1:3)
B:  Kasala
Dorost      
Bzenec - Vel. Bílovice
4:3 (1:2)
B:  Jahoda, Komínek, Kužela, Pánik
Starší žáci
Bzenec - Mikulov
0:3 (0:0)
B:  
Mladší žáci 
Bzenec - Mikulov
2:3 (1:2)
B:  Řihák, Čevelík
Přípravka
Rohatec - Bzenec
 7:18 
(3:9)
B:  Pavlíček 4x, Rákoš 3x, Frelich 3x, Prokeš 3x, Pavelka 2x, Juřena, Plevák, Hladiš

Tabulka - Divize D

Body
1 Tišnov 42
2 Žďár n. S. 30
3 Vrchovina 29
4 Rosice 27
5 Tasovice 26
6 Šumperk 23
7 Polná 22
8 Stará Říše 20
9 Bzenec 20
10 Ždírec n. D. 19
11 Břeclav 18
12 Havlíčkův Brod 17
13 Blansko 15
14 Velká Bíteš 14
15 Strání 10
16 Třebíč 6
   
                     

Provoz klubu TJ Slovan Bzenec je podporován Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy

Pro bafuňáře

 

 



Copyright © 2005-2014 Fotbalbzenec.com.

Obsah serveru Ing. Bc. Pavel Andrýsek, předseda TJ Slovan Bzenec.
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fotbalbzenec.com.
mb