Vítejte na internetových stránkách fotbalového klubu TJ SLOVAN Bzenec


I. třída skup. C JmkFS Brno - mladší žáci 2014/2015 Mladší žáci
Print
1.kolo ml.žáci 23-08-2014 10:45 Sokol Lanžhot 4 : 5 Jiskra Strážnice
  23-08-2014 14:15 Slavoj V.Pavlovice 2 : 1 Baník Ratíškovice
  24-08-2014 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 6 : 2 FK Mutěnice

2.kolo ml.žáci 30-08-2014 10:45 Baník Ratíškovice 3 : 1 Sokol Tvrdonice
  30-08-2014 13:00 Spartak.Svatobořice 4 : 1 Sokol Lanžhot
  30-08-2014 15:30 Jiskra Strážnice 0 : 3 Slavoj V.Pavlovice
  31-08-2014 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 3 : 7 Sokol Novosedly
  31-08-2014 11:00 Velké Bílovice 2 : 7 Pálava Mikulov
  31-08-2014 11:15 FK Mutěnice 5 : 5 Slovan Bzenec

1.kolo ml.žáci 02-09-2014 17:45 Pálava Mikulov 8 : 0 Spartak.Svatobořice

3.kolo ml.žáci 06-09-2014 10:45 Sokol Lanžhot 1 : 3 Velké Bílovice
  06-09-2014 10:45 Slovan Bzenec 3 : 3 Baník Ratíškovice
  06-09-2014 10:45 Sokol Novosedly 1 : 4 FK Mutěnice
  06-09-2014 10:45 Pálava Mikulov 8 : 2 Kordárna.Velká.n/Vel.
  06-09-2014 14:45 Slavoj V.Pavlovice 7 : 2 Spartak.Svatobořice
  06-09-2014 14:45 Sokol Tvrdonice 1 : 11 Jiskra Strážnice

1.kolo ml.žáci 10-09-2014 17:45 Sokol Tvrdonice 3 : 8 Slovan Bzenec
  11-09-2014 16:15 Sokol Novosedly 1 : 1 Velké Bílovice

4.kolo ml.žáci 16-09-2014 17:45 Jiskra Strážnice 5 : 0 Slovan Bzenec

5.kolo ml.žáci 20-09-2014 10:45 Slovan Bzenec 1 : 0 Spartak.Svatobořice
  20-09-2014 10:45 Baník Ratíškovice 6 : 1 Jiskra Strážnice
  20-09-2014 10:45 Pálava Mikulov 4 : 2 FK Mutěnice
  20-09-2014 10:45 Sokol Lanžhot 3 : 4 Sokol Novosedly
  20-09-2014 14:45 Slavoj V.Pavlovice 6 : 3 Kordárna.Velká.n/Vel.
  20-09-2014 14:45 Sokol Tvrdonice 1 : 1 Velké Bílovice

4.kolo ml.žáci 22-09-2014 15:45 Spartak.Svatobořice 4 : 2 Sokol Tvrdonice
  23-09-2014 17:30 FK Mutěnice 4 : 6 Baník Ratíškovice
  23-09-2014 17:30 Velké Bílovice 0 : 3 Slavoj V.Pavlovice
  24-09-2014 15:45 Kordárna.Velká.n/Vel. 4 : 1 Sokol Lanžhot

6.kolo ml.žáci 27-09-2014 10:45 Pálava Mikulov 11 : 1 Sokol Lanžhot
  27-09-2014 10:45 Sokol Novosedly 1 : 4 Slavoj V.Pavlovice
  27-09-2014 12:30 Spartak.Svatobořice 3 : 2 Baník Ratíškovice
  28-09-2014 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 7 : 1 Sokol Tvrdonice
  28-09-2014 11:00 Velké Bílovice 4 : 7 Slovan Bzenec
  28-09-2014 11:15 FK Mutěnice 3 : 1 Jiskra Strážnice

4.kolo ml.žáci 30-09-2014 16:45 Sokol Novosedly 3 : 5 Pálava Mikulov

7.kolo ml.žáci 04-10-2014 10:45 Baník Ratíškovice 6 : 2 Velké Bílovice
  04-10-2014 10:45 Sokol Lanžhot 1 : 11 FK Mutěnice
  04-10-2014 10:45 Slovan Bzenec 7 : 3 Kordárna.Velká.n/Vel.
  04-10-2014 14:45 Slavoj V.Pavlovice 0 : 5 Pálava Mikulov
  04-10-2014 14:45 Sokol Tvrdonice 3 : 5 Sokol Novosedly
  04-10-2014 15:30 Jiskra Strážnice 5 : 1 Spartak.Svatobořice

8.kolo ml.žáci 11-10-2014 10:45 Sokol Novosedly 2 : 2 Slovan Bzenec
  11-10-2014 10:45 Pálava Mikulov 6 : 0 Sokol Tvrdonice
  11-10-2014 10:45 Sokol Lanžhot 0 : 2 Slavoj V.Pavlovice
  12-10-2014 11:00 Velké Bílovice 0 : 6 Jiskra Strážnice
  12-10-2014 11:15 FK Mutěnice 5 : 1 Spartak.Svatobořice

9.kolo ml.žáci 18-10-2014 10:45 Slovan Bzenec 3 : 2 Pálava Mikulov
  18-10-2014 10:45 Baník Ratíškovice 2 : 2 Sokol Novosedly
  18-10-2014 14:45 Slavoj V.Pavlovice 0 : 7 FK Mutěnice
  18-10-2014 14:45 Sokol Tvrdonice 2 : 4 Sokol Lanžhot
  18-10-2014 15:30 Jiskra Strážnice 3 : 1 Kordárna.Velká.n/Vel.
  19-10-2014 09:00 Spartak.Svatobořice 1 : 2 Velké Bílovice

10.kolo ml.žáci 25-10-2014 10:45 Sokol Novosedly 1 : 1 Jiskra Strážnice
  25-10-2014 10:45 Pálava Mikulov 5 : 2 Baník Ratíškovice
  25-10-2014 10:45 Sokol Lanžhot 3 : 1 Slovan Bzenec
  25-10-2014 10:45 Slavoj V.Pavlovice 9 : 0 Sokol Tvrdonice
  26-10-2014 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 4 : 3 Spartak.Svatobořice
  26-10-2014 11:15 FK Mutěnice 8 : 0 Velké Bílovice

8.kolo ml.žáci 28-10-2014 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 2 : 4 Baník Ratíškovice

11.kolo ml.žáci 01-11-2014 10:45 Slovan Bzenec 4 : 2 Slavoj V.Pavlovice
  01-11-2014 10:45 Baník Ratíškovice 3 : 1 Sokol Lanžhot
  01-11-2014 12:30 Spartak.Svatobořice 3 : 2 Sokol Novosedly
  01-11-2014 14:15 Jiskra Strážnice 0 : 1 Pálava Mikulov
  01-11-2014 14:45 Sokol Tvrdonice 0 : 3 FK Mutěnice
  02-11-2014 11:00 Velké Bílovice 5 : 5 Kordárna.Velká.n/Vel.

12.kolo ml.žáci 28-03-2015 13:30 Spartak.Svatobořice 0 : 12 Pálava Mikulov
  04-04-2015 10:45 Baník Ratíškovice 6 : 2 Slavoj V.Pavlovice
  04-04-2015 10:45 Slovan Bzenec 6 : 0 Sokol Tvrdonice
  04-04-2015 15:30 Jiskra Strážnice 2 : 7 Sokol Lanžhot
  05-04-2015 11:00 Velké Bílovice 4 : 6 Sokol Novosedly
  05-04-2015 11:15 FK Mutěnice 5 : 2 Kordárna.Velká.n/Vel.

13.kolo ml.žáci 11-04-2015 10:45 Pálava Mikulov 10 : 1 Velké Bílovice
  11-04-2015 10:45 Sokol Novosedly 1 : 2 Kordárna.Velká.n/Vel.
  11-04-2015 10:45 Slovan Bzenec 4 : 2 FK Mutěnice
  11-04-2015 10:45 Sokol Lanžhot 4 : 0 Spartak.Svatobořice
  11-04-2015 13:30 Sokol Tvrdonice 1 : 7 Baník Ratíškovice
  11-04-2015 14:45 Slavoj V.Pavlovice 8 : 1 Jiskra Strážnice

14.kolo ml.žáci 18-04-2015 10:45 FK Mutěnice 6 : 4 Sokol Novosedly
  18-04-2015 10:45 Baník Ratíškovice 5 : 2 Slovan Bzenec
  18-04-2015 12:45 Spartak.Svatobořice 6 : 3 Slavoj V.Pavlovice
  18-04-2015 15:30 Jiskra Strážnice 6 : 0 Sokol Tvrdonice
  19-04-2015 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 3 : 8 Pálava Mikulov
  19-04-2015 11:00 Velké Bílovice 1 : 2 Sokol Lanžhot

15.kolo ml.žáci 25-04-2015 10:45 Sokol Lanžhot 2 : 2 Kordárna.Velká.n/Vel.
  25-04-2015 10:45 Pálava Mikulov 6 : 2 Sokol Novosedly
  25-04-2015 10:45 Baník Ratíškovice 2 : 5 FK Mutěnice
  25-04-2015 10:45 Slovan Bzenec 7 : 0 Jiskra Strážnice
  25-04-2015 13:30 Sokol Tvrdonice 0 : 4 Spartak.Svatobořice
  25-04-2015 14:45 Slavoj V.Pavlovice 8 : 3 Velké Bílovice

16.kolo ml.žáci 01-05-2015 10:45 Spartak.Svatobořice 2 : 5 Slovan Bzenec
  02-05-2015 10:45 Sokol Novosedly 1 : 1 Sokol Lanžhot
  02-05-2015 15:30 Jiskra Strážnice 1 : 6 Baník Ratíškovice
  03-05-2015 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 1 : 3 Slavoj V.Pavlovice
  03-05-2015 11:00 Velké Bílovice 6 : 2 Sokol Tvrdonice
  03-05-2015 11:15 FK Mutěnice 0 : 7 Pálava Mikulov

17.kolo ml.žáci 07-05-2015 16:00 Baník Ratíškovice 7 : 2 Spartak.Svatobořice

22.kolo ml.žáci 08-05-2015 10:00 Slavoj V.Pavlovice 2 : 9 Slovan Bzenec

17.kolo ml.žáci 09-05-2015 10:45 Slovan Bzenec 17 : 1 Velké Bílovice
  09-05-2015 13:30 Sokol Tvrdonice 1 : 3 Kordárna.Velká.n/Vel.
  09-05-2015 14:45 Slavoj V.Pavlovice 0 : 3 Sokol Novosedly
  09-05-2015 15:30 Jiskra Strážnice 4 : 0 FK Mutěnice
  12-05-2015 18:15 Sokol Lanžhot 0 : 7 Pálava Mikulov

18.kolo ml.žáci 16-05-2015 10:45 Pálava Mikulov 4 : 1 Slavoj V.Pavlovice
  16-05-2015 10:45 Sokol Novosedly 7 : 0 Sokol Tvrdonice
  16-05-2015 13:15 Spartak.Svatobořice 2 : 0 Jiskra Strážnice
  17-05-2015 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 2 : 10 Slovan Bzenec
  17-05-2015 11:00 Velké Bílovice 2 : 11 Baník Ratíškovice
  17-05-2015 11:15 FK Mutěnice 7 : 6 Sokol Lanžhot

19.kolo ml.žáci 23-05-2015 10:45 Baník Ratíškovice 11 : 0 Kordárna.Velká.n/Vel.
  23-05-2015 10:45 Slovan Bzenec 9 : 0 Sokol Novosedly
  23-05-2015 13:30 Sokol Tvrdonice 1 : 6 Pálava Mikulov
  23-05-2015 14:30 Spartak.Svatobořice 3 : 2 FK Mutěnice
  23-05-2015 14:45 Slavoj V.Pavlovice 2 : 5 Sokol Lanžhot
  23-05-2015 15:30 Jiskra Strážnice 7 : 0 Velké Bílovice

20.kolo ml.žáci 30-05-2015 10:45 Pálava Mikulov 10 : 6 Slovan Bzenec
  30-05-2015 10:45 Sokol Novosedly 1 : 2 Baník Ratíškovice
  30-05-2015 10:45 Sokol Lanžhot 3 : 1 Sokol Tvrdonice
  31-05-2015 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 3 : 0 Jiskra Strážnice
  31-05-2015 11:00 Velké Bílovice 5 : 7 Spartak.Svatobořice
  31-05-2015 11:15 FK Mutěnice 4 : 2 Slavoj V.Pavlovice

21.kolo ml.žáci 06-06-2015 10:45 Baník Ratíškovice 1 : 7 Pálava Mikulov
  06-06-2015 10:45 Slovan Bzenec 10 : 4 Sokol Lanžhot
  06-06-2015 13:30 Sokol Tvrdonice 1 : 4 Slavoj V.Pavlovice
  06-06-2015 14:30 Spartak.Svatobořice 5 : 5 Kordárna.Velká.n/Vel.
  06-06-2015 15:30 Jiskra Strážnice 2 : 9 Sokol Novosedly
  07-06-2015 11:00 Velké Bílovice 7 : 3 FK Mutěnice

22.kolo ml.žáci 13-06-2015 10:45 Pálava Mikulov 3 : 0 Jiskra Strážnice
  13-06-2015 10:45 Sokol Novosedly 3 : 6 Spartak.Svatobořice
  13-06-2015 10:45 Sokol Lanžhot 1 : 6 Baník Ratíškovice
  14-06-2015 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 3 : 0 Velké Bílovice
  14-06-2015 11:15 FK Mutěnice 7 : 0 Sokol Tvrdonice


Novinky v klubu

Fotbalová přípravka

Mladší přípravky - ročníky 2008 a mladší:

Tréninky vždy pondělí a čtvrtek v 16.30hod.Více v sekci: >Týmy Slovanu>Mladší přípravka

 

Archivace výsledků skončené sezóny

24.7.2015

Výsledky všech mužstev uplynulého soutěžního ročníku byly přesunuty do archivu Sezón v horní liště.

Záznamy zápasů žáků

30.4.2015                                                                    Do sekce videa byly přidány odkazy na záznamy mistrovských zápasů žáků se Strážnicí ze soboty 25.4.2015

Starší žáci - aktuální info

25.2.2015

V pátek 27.2.2015 trénink už od 16 hod. v Těmicích!!!!

Ukončení sezony

Ukončení sezony přípravek a mladších žáků proběhne v sobotu 21.června na stadionu po turnaji starší přípravky "O pohár města Bzence"
















Příští zápas

Poslední výsledky

Muži"A"                    
Bzenec - Vrchovina
1:5
(1:3)
B:  Kasala
Dorost      
Bzenec - Vel. Bílovice
4:3 (1:2)
B:  Jahoda, Komínek, Kužela, Pánik
Starší žáci
Bzenec - Mikulov
0:3 (0:0)
B:  
Mladší žáci 
Bzenec - Mikulov
2:3 (1:2)
B:  Řihák, Čevelík
Přípravka
Rohatec - Bzenec
 7:18 
(3:9)
B:  Pavlíček 4x, Rákoš 3x, Frelich 3x, Prokeš 3x, Pavelka 2x, Juřena, Plevák, Hladiš

Tabulka - Divize D

Body
1 Tišnov 42
2 Žďár n. S. 30
3 Vrchovina 29
4 Rosice 27
5 Tasovice 26
6 Šumperk 23
7 Polná 22
8 Stará Říše 20
9 Bzenec 20
10 Ždírec n. D. 19
11 Břeclav 18
12 Havlíčkův Brod 17
13 Blansko 15
14 Velká Bíteš 14
15 Strání 10
16 Třebíč 6
   
                     

Provoz klubu TJ Slovan Bzenec je podporován Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy

Pro bafuňáře

 

 



Copyright © 2005-2014 Fotbalbzenec.com.

Obsah serveru Ing. Bc. Pavel Andrýsek, předseda TJ Slovan Bzenec.
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fotbalbzenec.com.
mb