Vítejte na internetových stránkách fotbalového klubu TJ SLOVAN Bzenec


I. třída skup. C JmkFS Brno - starší žáci 2013/2014 Starší žáci
Print
1.kolo st.žáci 24-08-2013 09:00 Slavoj Rohatec 0 : 3 FC Veselí n/Mor.B
  24-08-2013 13:00 Slavoj V.Pavlovice 0 : 7 Sokol Tvrdonice
  24-08-2013 13:30 Jiskra Strážnice 10 : 0 Sokol Lanžhot
  25-08-2013 09:30 FK Mutěnice 2 : 0 Sokol Velké Němčice

2.kolo st.žáci 31-08-2013 09:00 Slovan Bzenec 8 : 0 Slavoj Rohatec
  31-08-2013 09:00 Baník Ratíškovice 1 : 2 Kordárna.Velká.n/Vel.
  31-08-2013 09:00 Sokol Tvrdonice 8 : 0 Sokol Velké Němčice
  31-08-2013 13:00 Slavoj V.Pavlovice 5 : 1 Sokol.Hroznová.Lhota
  01-09-2013 09:00 Sokol Lanžhot 2 : 7 FK Mutěnice
  01-09-2013 11:30 FC Veselí n/Mor.B 0 : 2 Jiskra Strážnice

1.kolo st.žáci 04-09-2013 18:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 0 : 1 Slovan Bzenec
  06-09-2013 16:15 Sokol.Hroznová.Lhota 1 : 10 Baník Ratíškovice

3.kolo st.žáci 07-09-2013 09:00 Sokol.Hroznová.Lhota 3 : 4 Sokol Tvrdonice
  07-09-2013 13:30 Jiskra Strážnice 3 : 2 Slovan Bzenec
  07-09-2013 14:15 Slavoj Rohatec 0 : 7 Baník Ratíškovice
  08-09-2013 09:00 Sokol Velké Němčice 1 : 1 Sokol Lanžhot
  08-09-2013 09:30 FK Mutěnice 6 : 2 FC Veselí n/Mor.B
  08-09-2013 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 3 : 1 Slavoj V.Pavlovice

4.kolo st.žáci 14-09-2013 09:00 Baník Ratíškovice 3 : 1 Jiskra Strážnice
  14-09-2013 09:00 Sokol.Hroznová.Lhota 4 : 1 Kordárna.Velká.n/Vel.
  14-09-2013 13:00 Slavoj V.Pavlovice 8 : 0 Slavoj Rohatec
  15-09-2013 11:30 FC Veselí n/Mor.B 0 : 1 Sokol Velké Němčice
  19-09-2013 15:00 Sokol Tvrdonice 7 : 1 Sokol Lanžhot

5.kolo st.žáci 21-09-2013 09:00 Sokol Lanžhot 1 : 4 FC Veselí n/Mor.B
  21-09-2013 13:45 Slavoj Rohatec 0 : 7 Sokol.Hroznová.Lhota
  22-09-2013 09:00 Sokol Velké Němčice 10 : 0 Slovan Bzenec
  22-09-2013 09:30 FK Mutěnice 2 : 2 Baník Ratíškovice
  22-09-2013 10:00 Jiskra Strážnice 3 : 1 Slavoj V.Pavlovice
  22-09-2013 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 2 : 2 Sokol Tvrdonice

4.kolo st.žáci 25-09-2013 16:00 Slovan Bzenec 2 : 7 FK Mutěnice

10.kolo st.žáci 25-09-2013 17:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 0 : 0 Sokol Lanžhot

6.kolo st.žáci 28-09-2013 09:00 Slovan Bzenec 0 : 1 Sokol Lanžhot
  28-09-2013 09:00 Baník Ratíškovice 1 : 5 Sokol Velké Němčice
  28-09-2013 09:00 Sokol.Hroznová.Lhota 1 : 4 Jiskra Strážnice
  28-09-2013 09:00 Sokol Tvrdonice 13 : 2 FC Veselí n/Mor.B
  28-09-2013 13:00 Slavoj V.Pavlovice 2 : 5 FK Mutěnice
  29-09-2013 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 4 : 0 Slavoj Rohatec

7.kolo st.žáci 05-10-2013 10:30 FC Veselí n/Mor.B 8 : 0 Slovan Bzenec
  05-10-2013 13:15 Slavoj Rohatec 1 : 14 Sokol Tvrdonice
  05-10-2013 13:30 Jiskra Strážnice 3 : 0 Kordárna.Velká.n/Vel.
  06-10-2013 09:00 Sokol Velké Němčice 3 : 0 Slavoj V.Pavlovice
  06-10-2013 09:00 Sokol Lanžhot 2 : 2 Baník Ratíškovice
  06-10-2013 09:30 FK Mutěnice 8 : 1 Sokol.Hroznová.Lhota

8.kolo st.žáci 12-10-2013 09:00 Baník Ratíškovice 1 : 3 FC Veselí n/Mor.B
  12-10-2013 09:00 Sokol.Hroznová.Lhota 5 : 3 Sokol Velké Němčice
  12-10-2013 09:00 Sokol Tvrdonice 5 : 0 Slovan Bzenec
  12-10-2013 11:30 Slavoj V.Pavlovice 2 : 0 Sokol Lanžhot
  12-10-2013 13:15 Slavoj Rohatec 0 : 8 Jiskra Strážnice
  13-10-2013 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 1 : 5 FK Mutěnice

9.kolo st.žáci 19-10-2013 09:00 Sokol Lanžhot 3 : 2 Sokol.Hroznová.Lhota
  19-10-2013 09:00 Slovan Bzenec 1 : 5 Baník Ratíškovice
  19-10-2013 13:30 Jiskra Strážnice 2 : 4 Sokol Tvrdonice
  20-10-2013 09:00 Sokol Velké Němčice 2 : 0 Kordárna.Velká.n/Vel.
  20-10-2013 09:30 FK Mutěnice 18 : 0 Slavoj Rohatec
  20-10-2013 11:30 FC Veselí n/Mor.B 2 : 2 Slavoj V.Pavlovice

10.kolo st.žáci 26-10-2013 09:00 Sokol Tvrdonice 7 : 2 Baník Ratíškovice
  26-10-2013 09:00 Sokol.Hroznová.Lhota 4 : 0 FC Veselí n/Mor.B
  26-10-2013 12:45 Slavoj Rohatec 0 : 14 Sokol Velké Němčice
  26-10-2013 13:00 Slavoj V.Pavlovice 3 : 2 Slovan Bzenec
  27-10-2013 09:00 Jiskra Strážnice 1 : 2 FK Mutěnice

11.kolo st.žáci 02-11-2013 09:00 Slovan Bzenec 1 : 3 Sokol.Hroznová.Lhota
  02-11-2013 09:00 Baník Ratíškovice 1 : 2 Slavoj V.Pavlovice
  03-11-2013 09:00 Sokol Lanžhot 18 : 0 Slavoj Rohatec
  03-11-2013 09:00 Sokol Velké Němčice 3 : 2 Jiskra Strážnice
  03-11-2013 09:30 FK Mutěnice 2 : 4 Sokol Tvrdonice
  03-11-2013 09:30 FC Veselí n/Mor.B 1 : 0 Kordárna.Velká.n/Vel.

12.kolo st.žáci 03-04-2014 17:30 Sokol Tvrdonice 9 : 2 Slavoj V.Pavlovice
  05-04-2014 09:00 Baník Ratíškovice 7 : 4 Sokol.Hroznová.Lhota
  05-04-2014 09:00 Slovan Bzenec 3 : 3 Kordárna.Velká.n/Vel.
  05-04-2014 09:00 Sokol Lanžhot 3 : 0 Jiskra Strážnice
  06-04-2014 09:00 Sokol Velké Němčice 2 : 4 FK Mutěnice
  06-04-2014 10:30 FC Veselí n/Mor.B 3 : 0 Slavoj Rohatec

13.kolo st.žáci 12-04-2014 10:00 Sokol.Hroznová.Lhota 4 : 6 Slavoj V.Pavlovice
  12-04-2014 13:15 Slavoj Rohatec 2 : 7 Slovan Bzenec
  12-04-2014 13:30 Jiskra Strážnice 3 : 1 FC Veselí n/Mor.B
  13-04-2014 09:00 Sokol Velké Němčice 1 : 0 Sokol Tvrdonice
  13-04-2014 09:00 FK Mutěnice 4 : 1 Sokol Lanžhot
  13-04-2014 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 2 : 2 Baník Ratíškovice

14.kolo st.žáci 19-04-2014 09:00 Slovan Bzenec 3 : 0 Jiskra Strážnice
  19-04-2014 09:00 Sokol Lanžhot 4 : 5 Sokol Velké Němčice
  19-04-2014 09:00 Baník Ratíškovice 10 : 0 Slavoj Rohatec
  19-04-2014 10:30 FC Veselí n/Mor.B 2 : 4 FK Mutěnice
  19-04-2014 12:30 Slavoj V.Pavlovice 1 : 1 Kordárna.Velká.n/Vel.
  19-04-2014 14:00 Sokol Tvrdonice 11 : 1 Sokol.Hroznová.Lhota

15.kolo st.žáci 26-04-2014 09:00 Sokol Lanžhot 0 : 2 Sokol Tvrdonice
  26-04-2014 13:30 Jiskra Strážnice 4 : 2 Baník Ratíškovice
  26-04-2014 14:15 Slavoj Rohatec 0 : 4 Slavoj V.Pavlovice
  27-04-2014 09:00 Sokol Velké Němčice 3 : 2 FC Veselí n/Mor.B
  27-04-2014 09:00 FK Mutěnice 14 : 2 Slovan Bzenec
  27-04-2014 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 5 : 1 Sokol.Hroznová.Lhota

16.kolo st.žáci 03-05-2014 09:00 Baník Ratíškovice 3 : 3 FK Mutěnice
  03-05-2014 09:00 Slovan Bzenec 1 : 7 Sokol Velké Němčice
  03-05-2014 10:00 Sokol.Hroznová.Lhota 0 : 2 Slavoj Rohatec
  03-05-2014 13:00 Slavoj V.Pavlovice 3 : 0 Jiskra Strážnice
  03-05-2014 14:30 Sokol Tvrdonice 8 : 2 Kordárna.Velká.n/Vel.
  04-05-2014 10:30 FC Veselí n/Mor.B 3 : 1 Sokol Lanžhot

17.kolo st.žáci 08-05-2014 10:30 FC Veselí n/Mor.B 2 : 4 Sokol Tvrdonice
  10-05-2014 09:00 Sokol Lanžhot 12 : 0 Slovan Bzenec
  10-05-2014 13:30 Jiskra Strážnice 3 : 1 Sokol.Hroznová.Lhota
  10-05-2014 14:15 Slavoj Rohatec 3 : 5 Kordárna.Velká.n/Vel.
  11-05-2014 10:30 Sokol Velké Němčice 1 : 1 Baník Ratíškovice
  11-05-2014 10:30 FK Mutěnice 7 : 0 Slavoj V.Pavlovice

18.kolo st.žáci 17-05-2014 09:00 Slovan Bzenec 1 : 4 FC Veselí n/Mor.B
  17-05-2014 09:00 Baník Ratíškovice 2 : 3 Sokol Lanžhot
  17-05-2014 10:00 Sokol.Hroznová.Lhota 2 : 5 FK Mutěnice
  17-05-2014 12:30 Slavoj V.Pavlovice 2 : 3 Sokol Velké Němčice
  17-05-2014 14:30 Sokol Tvrdonice 12 : 1 Slavoj Rohatec
  18-05-2014 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 1 : 0 Jiskra Strážnice

19.kolo st.žáci 24-05-2014 09:00 Slovan Bzenec 0 : 8 Sokol Tvrdonice
  24-05-2014 09:00 Sokol Lanžhot 1 : 4 Slavoj V.Pavlovice
  24-05-2014 13:30 Jiskra Strážnice 8 : 0 Slavoj Rohatec
  25-05-2014 09:00 Sokol Velké Němčice 6 : 2 Sokol.Hroznová.Lhota
  25-05-2014 09:30 FK Mutěnice 3 : 1 Kordárna.Velká.n/Vel.
  25-05-2014 10:30 FC Veselí n/Mor.B 2 : 5 Baník Ratíškovice

20.kolo st.žáci 31-05-2014 09:00 Baník Ratíškovice 6 : 1 Slovan Bzenec
  31-05-2014 10:00 Sokol.Hroznová.Lhota 2 : 1 Sokol Lanžhot
  31-05-2014 13:00 Slavoj V.Pavlovice 0 : 0 FC Veselí n/Mor.B
  31-05-2014 14:15 Slavoj Rohatec 1 : 7 FK Mutěnice
  31-05-2014 14:30 Sokol Tvrdonice 5 : 2 Jiskra Strážnice
  01-06-2014 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 0 : 3 Sokol Velké Němčice

21.kolo st.žáci 07-06-2014 09:00 Baník Ratíškovice 4 : 10 Sokol Tvrdonice
  07-06-2014 09:00 Slovan Bzenec 3 : 8 Slavoj V.Pavlovice
  07-06-2014 09:00 Sokol Lanžhot 3 : 1 Kordárna.Velká.n/Vel.
  07-06-2014 10:30 FC Veselí n/Mor.B 16 : 0 Sokol.Hroznová.Lhota
  08-06-2014 09:00 Sokol Velké Němčice 7 : 0 Slavoj Rohatec
  08-06-2014 09:30 FK Mutěnice 0 : 1 Jiskra Strážnice

22.kolo st.žáci 14-06-2014 10:00 Sokol.Hroznová.Lhota 5 : 4 Slovan Bzenec
  14-06-2014 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 2 : 1 FC Veselí n/Mor.B
  14-06-2014 13:00 Slavoj V.Pavlovice 2 : 1 Baník Ratíškovice
  14-06-2014 13:30 Jiskra Strážnice 2 : 2 Sokol Velké Němčice
  14-06-2014 14:15 Slavoj Rohatec 0 : 9 Sokol Lanžhot
  14-06-2014 14:30 Sokol Tvrdonice 8 : 0 FK Mutěnice


Novinky v klubu

Fotbalová přípravka

Mladší přípravky - ročníky 2008 a mladší:

Tréninky vždy pondělí a čtvrtek v 16.30hod.Více v sekci: >Týmy Slovanu>Mladší přípravka

 

Archivace výsledků skončené sezóny

24.7.2015

Výsledky všech mužstev uplynulého soutěžního ročníku byly přesunuty do archivu Sezón v horní liště.

Záznamy zápasů žáků

30.4.2015                                                                    Do sekce videa byly přidány odkazy na záznamy mistrovských zápasů žáků se Strážnicí ze soboty 25.4.2015

Starší žáci - aktuální info

25.2.2015

V pátek 27.2.2015 trénink už od 16 hod. v Těmicích!!!!

Ukončení sezony

Ukončení sezony přípravek a mladších žáků proběhne v sobotu 21.června na stadionu po turnaji starší přípravky "O pohár města Bzence"
















Příští zápas

Poslední výsledky

Muži"A"                    
Bzenec - Vrchovina
1:5
(1:3)
B:  Kasala
Dorost      
Bzenec - Vel. Bílovice
4:3 (1:2)
B:  Jahoda, Komínek, Kužela, Pánik
Starší žáci
Bzenec - Mikulov
0:3 (0:0)
B:  
Mladší žáci 
Bzenec - Mikulov
2:3 (1:2)
B:  Řihák, Čevelík
Přípravka
Rohatec - Bzenec
 7:18 
(3:9)
B:  Pavlíček 4x, Rákoš 3x, Frelich 3x, Prokeš 3x, Pavelka 2x, Juřena, Plevák, Hladiš

Tabulka - Divize D

Body
1 Tišnov 42
2 Žďár n. S. 30
3 Vrchovina 29
4 Rosice 27
5 Tasovice 26
6 Šumperk 23
7 Polná 22
8 Stará Říše 20
9 Bzenec 20
10 Ždírec n. D. 19
11 Břeclav 18
12 Havlíčkův Brod 17
13 Blansko 15
14 Velká Bíteš 14
15 Strání 10
16 Třebíč 6
   
                     

Provoz klubu TJ Slovan Bzenec je podporován Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy

Pro bafuňáře

 

 



Copyright © 2005-2014 Fotbalbzenec.com.

Obsah serveru Ing. Bc. Pavel Andrýsek, předseda TJ Slovan Bzenec.
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fotbalbzenec.com.
mb