Vítejte na internetových stránkách fotbalového klubu TJ SLOVAN Bzenec


I. třída skup. C JmkFS Brno - mladší žáci 2013/2014 Mladší žáci
Print
1.kolo ml.žáci 24-08-2013 10:45 Slavoj Rohatec 0 : 15 FC Veselí n/Mor.B
  24-08-2013 11:15 FK Mutěnice 5 : 1 Sokol Velké Němčice
  24-08-2013 14:45 Slavoj V.Pavlovice 9 : 5 Sokol Tvrdonice
  24-08-2013 15:30 Jiskra Strážnice 4 : 0 Sokol Lanžhot

2.kolo ml.žáci 31-08-2013 10:45 Sokol Tvrdonice 3 : 6 Sokol Velké Němčice
  31-08-2013 10:45 Slovan Bzenec 17 : 2 Slavoj Rohatec
  31-08-2013 10:45 Baník Ratíškovice 14 : 1 Kordárna.Velká.n/Vel.
  31-08-2013 14:45 Slavoj V.Pavlovice 4 : 5 Sokol.Hroznová.Lhota
  01-09-2013 10:00 FC Veselí n/Mor.B 1 : 7 Jiskra Strážnice
  01-09-2013 10:45 Sokol Lanžhot 4 : 3 FK Mutěnice

1.kolo ml.žáci 04-09-2013 16:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 1 : 7 Slovan Bzenec
  06-09-2013 18:00 Sokol.Hroznová.Lhota 1 : 3 Baník Ratíškovice

3.kolo ml.žáci 07-09-2013 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 3 : 11 Slavoj V.Pavlovice
  07-09-2013 10:45 Sokol.Hroznová.Lhota 6 : 3 Sokol Tvrdonice
  07-09-2013 10:45 Sokol Velké Němčice 2 : 5 Sokol Lanžhot
  07-09-2013 11:15 FK Mutěnice 1 : 0 FC Veselí n/Mor.B
  07-09-2013 15:30 Jiskra Strážnice 4 : 2 Slovan Bzenec
  07-09-2013 16:00 Slavoj Rohatec 0 : 18 Baník Ratíškovice

4.kolo ml.žáci 13-09-2013 16:45 Sokol Tvrdonice 4 : 0 Sokol Lanžhot
  14-09-2013 10:45 Sokol.Hroznová.Lhota 12 : 2 Kordárna.Velká.n/Vel.
  14-09-2013 10:45 Baník Ratíškovice 0 : 1 Jiskra Strážnice
  14-09-2013 14:45 Slavoj V.Pavlovice 12 : 0 Slavoj Rohatec
  15-09-2013 10:00 FC Veselí n/Mor.B 9 : 1 Sokol Velké Němčice

5.kolo ml.žáci 21-09-2013 10:45 Sokol Lanžhot 0 : 5 FC Veselí n/Mor.B
  21-09-2013 15:30 Slavoj Rohatec 0 : 10 Sokol.Hroznová.Lhota
  22-09-2013 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 1 : 4 Sokol Tvrdonice
  22-09-2013 10:45 Sokol Velké Němčice 3 : 7 Slovan Bzenec
  22-09-2013 11:15 FK Mutěnice 1 : 0 Baník Ratíškovice
  22-09-2013 12:00 Jiskra Strážnice 4 : 0 Slavoj V.Pavlovice

10.kolo ml.žáci 25-09-2013 15:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 3 : 7 Sokol Lanžhot

4.kolo ml.žáci 25-09-2013 17:45 Slovan Bzenec 3 : 3 FK Mutěnice

6.kolo ml.žáci 28-09-2013 10:45 Slovan Bzenec 2 : 4 Sokol Lanžhot
  28-09-2013 10:45 Baník Ratíškovice 4 : 3 Sokol Velké Němčice
  28-09-2013 10:45 Sokol.Hroznová.Lhota 0 : 1 Jiskra Strážnice
  28-09-2013 10:45 Sokol Tvrdonice 3 : 4 FC Veselí n/Mor.B
  28-09-2013 14:45 Slavoj V.Pavlovice 2 : 3 FK Mutěnice
  29-09-2013 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 7 : 3 Slavoj Rohatec

7.kolo ml.žáci 05-10-2013 09:00 FC Veselí n/Mor.B 1 : 2 Slovan Bzenec
  05-10-2013 11:15 FK Mutěnice 2 : 1 Sokol.Hroznová.Lhota
  05-10-2013 15:00 Slavoj Rohatec 0 : 4 Sokol Tvrdonice
  05-10-2013 15:30 Jiskra Strážnice 6 : 1 Kordárna.Velká.n/Vel.
  06-10-2013 10:45 Sokol Lanžhot 1 : 2 Baník Ratíškovice
  06-10-2013 10:45 Sokol Velké Němčice 0 : 19 Slavoj V.Pavlovice

8.kolo ml.žáci 12-10-2013 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 0 : 8 FK Mutěnice
  12-10-2013 10:45 Baník Ratíškovice 0 : 4 FC Veselí n/Mor.B
  12-10-2013 10:45 Sokol.Hroznová.Lhota 12 : 2 Sokol Velké Němčice
  12-10-2013 10:45 Sokol Tvrdonice 6 : 6 Slovan Bzenec
  12-10-2013 13:15 Slavoj V.Pavlovice 5 : 3 Sokol Lanžhot
  12-10-2013 15:00 Slavoj Rohatec 0 : 15 Jiskra Strážnice

9.kolo ml.žáci 19-10-2013 10:45 Sokol Lanžhot 2 : 4 Sokol.Hroznová.Lhota
  19-10-2013 10:45 Slovan Bzenec 5 : 1 Baník Ratíškovice
  19-10-2013 15:30 Jiskra Strážnice 3 : 2 Sokol Tvrdonice
  20-10-2013 10:00 FC Veselí n/Mor.B 4 : 0 Slavoj V.Pavlovice
  20-10-2013 10:45 Sokol Velké Němčice 5 : 0 Kordárna.Velká.n/Vel.
  20-10-2013 11:15 FK Mutěnice 11 : 1 Slavoj Rohatec

10.kolo ml.žáci 26-10-2013 10:45 Sokol Tvrdonice 1 : 1 Baník Ratíškovice
  26-10-2013 10:45 Sokol.Hroznová.Lhota 1 : 6 FC Veselí n/Mor.B
  26-10-2013 14:30 Slavoj Rohatec 0 : 8 Sokol Velké Němčice
  26-10-2013 14:45 Slavoj V.Pavlovice 0 : 5 Slovan Bzenec
  27-10-2013 11:00 Jiskra Strážnice 0 : 2 FK Mutěnice

11.kolo ml.žáci 02-11-2013 10:45 Slovan Bzenec 5 : 3 Sokol.Hroznová.Lhota
  02-11-2013 10:45 Baník Ratíškovice 2 : 3 Slavoj V.Pavlovice
  03-11-2013 10:00 FC Veselí n/Mor.B 7 : 0 Kordárna.Velká.n/Vel.
  03-11-2013 10:45 Sokol Lanžhot 15 : 0 Slavoj Rohatec
  03-11-2013 10:45 Sokol Velké Němčice 0 : 3 Jiskra Strážnice
  03-11-2013 11:15 FK Mutěnice 1 : 1 Sokol Tvrdonice

12.kolo ml.žáci 03-04-2014 16:00 Sokol Tvrdonice 9 : 4 Slavoj V.Pavlovice
  05-04-2014 10:45 Slovan Bzenec 9 : 0 Kordárna.Velká.n/Vel.
  05-04-2014 10:45 Sokol Lanžhot 1 : 11 Jiskra Strážnice
  05-04-2014 10:45 Baník Ratíškovice 9 : 2 Sokol.Hroznová.Lhota
  06-04-2014 09:00 FC Veselí n/Mor.B 12 : 1 Slavoj Rohatec
  06-04-2014 10:45 Sokol Velké Němčice 3 : 6 FK Mutěnice

13.kolo ml.žáci 12-04-2014 11:45 Sokol.Hroznová.Lhota 1 : 7 Slavoj V.Pavlovice
  12-04-2014 15:00 Slavoj Rohatec 0 : 7 Slovan Bzenec
  12-04-2014 15:30 Jiskra Strážnice 0 : 2 FC Veselí n/Mor.B
  13-04-2014 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 0 : 2 Baník Ratíškovice
  13-04-2014 10:45 Sokol Velké Němčice 9 : 2 Sokol Tvrdonice
  13-04-2014 10:45 FK Mutěnice 2 : 0 Sokol Lanžhot

14.kolo ml.žáci 19-04-2014 09:00 FC Veselí n/Mor.B 5 : 2 FK Mutěnice
  19-04-2014 10:45 Sokol Lanžhot 1 : 3 Sokol Velké Němčice
  19-04-2014 10:45 Baník Ratíškovice 8 : 1 Slavoj Rohatec
  19-04-2014 10:45 Slovan Bzenec 0 : 4 Jiskra Strážnice
  19-04-2014 12:30 Sokol Tvrdonice 1 : 2 Sokol.Hroznová.Lhota
  19-04-2014 14:15 Slavoj V.Pavlovice 1 : 3 Kordárna.Velká.n/Vel.

15.kolo ml.žáci 26-04-2014 10:45 Sokol Lanžhot 5 : 0 Sokol Tvrdonice
  26-04-2014 15:30 Jiskra Strážnice 0 : 3 Baník Ratíškovice
  26-04-2014 16:00 Slavoj Rohatec 0 : 17 Slavoj V.Pavlovice
  27-04-2014 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 3 : 1 Sokol.Hroznová.Lhota
  27-04-2014 10:45 FK Mutěnice 2 : 1 Slovan Bzenec
  27-04-2014 10:45 Sokol Velké Němčice 0 : 11 FC Veselí n/Mor.B

16.kolo ml.žáci 03-05-2014 10:45 Slovan Bzenec 10 : 5 Sokol Velké Němčice
  03-05-2014 10:45 Baník Ratíškovice 0 : 1 FK Mutěnice
  03-05-2014 11:45 Sokol.Hroznová.Lhota 5 : 2 Slavoj Rohatec
  03-05-2014 13:00 Sokol Tvrdonice 2 : 4 Kordárna.Velká.n/Vel.
  03-05-2014 14:45 Slavoj V.Pavlovice 3 : 5 Jiskra Strážnice
  04-05-2014 09:00 FC Veselí n/Mor.B 6 : 1 Sokol Lanžhot

17.kolo ml.žáci 08-05-2014 09:00 FC Veselí n/Mor.B 6 : 2 Sokol Tvrdonice
  10-05-2014 10:45 Sokol Lanžhot 0 : 2 Slovan Bzenec
  10-05-2014 15:30 Jiskra Strážnice 9 : 1 Sokol.Hroznová.Lhota
  10-05-2014 16:00 Slavoj Rohatec 2 : 7 Kordárna.Velká.n/Vel.
  11-05-2014 10:45 Sokol Velké Němčice 0 : 4 Baník Ratíškovice
  11-05-2014 11:15 FK Mutěnice 4 : 1 Slavoj V.Pavlovice

18.kolo ml.žáci 17-05-2014 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 1 : 8 Jiskra Strážnice
  17-05-2014 10:45 Slovan Bzenec 1 : 6 FC Veselí n/Mor.B
  17-05-2014 10:45 Baník Ratíškovice 0 : 1 Sokol Lanžhot
  17-05-2014 11:45 Sokol.Hroznová.Lhota 3 : 9 FK Mutěnice
  17-05-2014 13:00 Sokol Tvrdonice 10 : 1 Slavoj Rohatec
  17-05-2014 14:15 Slavoj V.Pavlovice 13 : 4 Sokol Velké Němčice

19.kolo ml.žáci 24-05-2014 10:45 Sokol Lanžhot 2 : 3 Slavoj V.Pavlovice
  24-05-2014 10:45 Slovan Bzenec 8 : 2 Sokol Tvrdonice
  24-05-2014 15:30 Jiskra Strážnice 13 : 0 Slavoj Rohatec
  25-05-2014 09:00 FC Veselí n/Mor.B 2 : 1 Baník Ratíškovice
  25-05-2014 10:45 Sokol Velké Němčice 11 : 3 Sokol.Hroznová.Lhota
  25-05-2014 11:15 FK Mutěnice 5 : 2 Kordárna.Velká.n/Vel.

20.kolo ml.žáci 31-05-2014 10:45 Baník Ratíškovice 3 : 7 Slovan Bzenec
  31-05-2014 11:45 Sokol.Hroznová.Lhota 0 : 10 Sokol Lanžhot
  31-05-2014 13:00 Sokol Tvrdonice 3 : 7 Jiskra Strážnice
  31-05-2014 14:45 Slavoj V.Pavlovice 0 : 3 FC Veselí n/Mor.B
  31-05-2014 16:00 Slavoj Rohatec 0 : 9 FK Mutěnice
  01-06-2014 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 3 : 7 Sokol Velké Němčice

21.kolo ml.žáci 07-06-2014 09:00 FC Veselí n/Mor.B 6 : 1 Sokol.Hroznová.Lhota
  07-06-2014 10:45 Baník Ratíškovice 4 : 1 Sokol Tvrdonice
  07-06-2014 10:45 Slovan Bzenec 6 : 3 Slavoj V.Pavlovice
  07-06-2014 10:45 Sokol Lanžhot 5 : 2 Kordárna.Velká.n/Vel.
  08-06-2014 10:45 Sokol Velké Němčice 19 : 0 Slavoj Rohatec
  08-06-2014 11:15 FK Mutěnice 3 : 3 Jiskra Strážnice

22.kolo ml.žáci 14-06-2014 11:45 Sokol.Hroznová.Lhota 5 : 4 Slovan Bzenec
  14-06-2014 13:00 Sokol Tvrdonice 1 : 5 FK Mutěnice
  14-06-2014 14:45 Slavoj V.Pavlovice 4 : 1 Baník Ratíškovice
  14-06-2014 15:30 Jiskra Strážnice 14 : 1 Sokol Velké Němčice
  14-06-2014 16:00 Slavoj Rohatec 0 : 3 Sokol Lanžhot
  15-06-2014 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 1 : 12 FC Veselí n/Mor.B


Novinky v klubu

Fotbalová přípravka

Mladší přípravky - ročníky 2008 a mladší:

Tréninky vždy pondělí a čtvrtek v 16.30hod.Více v sekci: >Týmy Slovanu>Mladší přípravka

 

Archivace výsledků skončené sezóny

24.7.2015

Výsledky všech mužstev uplynulého soutěžního ročníku byly přesunuty do archivu Sezón v horní liště.

Záznamy zápasů žáků

30.4.2015                                                                    Do sekce videa byly přidány odkazy na záznamy mistrovských zápasů žáků se Strážnicí ze soboty 25.4.2015

Starší žáci - aktuální info

25.2.2015

V pátek 27.2.2015 trénink už od 16 hod. v Těmicích!!!!

Ukončení sezony

Ukončení sezony přípravek a mladších žáků proběhne v sobotu 21.června na stadionu po turnaji starší přípravky "O pohár města Bzence"
















Příští zápas

Poslední výsledky

Muži"A"                    
Bzenec - Vrchovina
1:5
(1:3)
B:  Kasala
Dorost      
Bzenec - Vel. Bílovice
4:3 (1:2)
B:  Jahoda, Komínek, Kužela, Pánik
Starší žáci
Bzenec - Mikulov
0:3 (0:0)
B:  
Mladší žáci 
Bzenec - Mikulov
2:3 (1:2)
B:  Řihák, Čevelík
Přípravka
Rohatec - Bzenec
 7:18 
(3:9)
B:  Pavlíček 4x, Rákoš 3x, Frelich 3x, Prokeš 3x, Pavelka 2x, Juřena, Plevák, Hladiš

Tabulka - Divize D

Body
1 Tišnov 42
2 Žďár n. S. 30
3 Vrchovina 29
4 Rosice 27
5 Tasovice 26
6 Šumperk 23
7 Polná 22
8 Stará Říše 20
9 Bzenec 20
10 Ždírec n. D. 19
11 Břeclav 18
12 Havlíčkův Brod 17
13 Blansko 15
14 Velká Bíteš 14
15 Strání 10
16 Třebíč 6
   
                     

Provoz klubu TJ Slovan Bzenec je podporován Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy

Pro bafuňáře

 

 



Copyright © 2005-2014 Fotbalbzenec.com.

Obsah serveru Ing. Bc. Pavel Andrýsek, předseda TJ Slovan Bzenec.
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fotbalbzenec.com.
mb