Vítejte na internetových stránkách fotbalového klubu TJ SLOVAN Bzenec


I. třída skup. C JmkFS Brno - starší žáci 2012/2013 Starší žáci
Print
1.kolo st.žáci 25-08-2012 14:30 Slavoj V.Pavlovice 0 : 2 FK Mutěnice
  25-08-2012 14:30 Jiskra Strážnice 1 : 7 Baník Dubňany
  25-08-2012 14:30 Sokol Lanžhot 14 : 2 Kordárna.Velká.n/Vel.
  25-08-2012 14:30 Sokol Tvrdonice 15 : 0 Baník Ratíškovice
  25-08-2012 14:30 FC Kyjov 1919 3 : 0 Slavoj Rohatec

2.kolo st.žáci 31-08-2012 09:00 FK Mutěnice 0 : 3 Jiskra Strážnice
  31-08-2012 09:00 Baník Ratíškovice 0 : 4 Slavoj Rohatec
  31-08-2012 09:00 FC Veselí n/Mor.B 6 : 0 Slavoj V.Pavlovice
  31-08-2012 09:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 0 : 6 FC Kyjov 1919
  31-08-2012 09:00 Baník Dubňany 2 : 3 Sokol Lanžhot

1.kolo st.žáci 05-09-2012 17:00 Slovan Bzenec 2 : 7 FC Veselí n/Mor.B

3.kolo st.žáci 08-09-2012 09:00 Jiskra Strážnice 1 : 3 FC Veselí n/Mor.B
  08-09-2012 09:00 Sokol Lanžhot 0 : 4 FK Mutěnice
  08-09-2012 09:00 Slovan Bzenec 4 : 4 Baník Ratíškovice
  08-09-2012 09:00 FC Kyjov 1919 9 : 0 Baník Dubňany
  08-09-2012 09:00 Slavoj V.Pavlovice 2 : 4 Sokol Tvrdonice
  08-09-2012 09:00 Slavoj Rohatec 9 : 3 Kordárna.Velká.n/Vel.

2.kolo st.žáci 14-09-2012 17:00 Sokol Tvrdonice 4 : 3 Slovan Bzenec

4.kolo st.žáci 15-09-2012 09:00 Baník Ratíškovice 3 : 6 Kordárna.Velká.n/Vel.
  15-09-2012 09:00 Slovan Bzenec 1 : 0 Slavoj V.Pavlovice
  15-09-2012 09:00 Baník Dubňany 0 : 2 Slavoj Rohatec
  15-09-2012 09:30 FK Mutěnice 0 : 4 FC Kyjov 1919
  15-09-2012 10:30 FC Veselí n/Mor.B 7 : 1 Sokol Lanžhot
  15-09-2012 12:15 Sokol Tvrdonice 3 : 4 Jiskra Strážnice

5.kolo st.žáci 21-09-2012 15:30 Jiskra Strážnice 6 : 2 Slovan Bzenec
  22-09-2012 09:00 FC Kyjov 1919 1 : 1 FC Veselí n/Mor.B
  22-09-2012 13:00 Slavoj V.Pavlovice 5 : 1 Baník Ratíškovice
  22-09-2012 14:15 Slavoj Rohatec 4 : 5 FK Mutěnice
  23-09-2012 10:30 Sokol Lanžhot 0 : 3 Sokol Tvrdonice
  23-09-2012 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 5 : 0 Baník Dubňany

6.kolo st.žáci 29-09-2012 09:00 Slovan Bzenec 4 : 0 Sokol Lanžhot
  29-09-2012 10:30 FC Veselí n/Mor.B 1 : 0 Slavoj Rohatec
  29-09-2012 12:15 Sokol Tvrdonice 0 : 2 FC Kyjov 1919
  29-09-2012 13:00 Slavoj V.Pavlovice 2 : 0 Jiskra Strážnice
  30-09-2012 09:00 Baník Ratíškovice 2 : 0 Baník Dubňany
  30-09-2012 09:30 FK Mutěnice 3 : 4 Kordárna.Velká.n/Vel.

7.kolo st.žáci 06-10-2012 09:00 FC Kyjov 1919 6 : 0 Slovan Bzenec
  06-10-2012 11:30 Baník Dubňany 1 : 1 FK Mutěnice
  06-10-2012 13:30 Jiskra Strážnice 8 : 0 Baník Ratíškovice
  06-10-2012 13:45 Slavoj Rohatec 0 : 5 Sokol Tvrdonice
  07-10-2012 10:30 Sokol Lanžhot 0 : 5 Slavoj V.Pavlovice
  07-10-2012 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 1 : 3 FC Veselí n/Mor.B

8.kolo st.žáci 13-10-2012 09:00 Slovan Bzenec 2 : 2 Slavoj Rohatec
  13-10-2012 11:15 Sokol Tvrdonice 3 : 5 Kordárna.Velká.n/Vel.
  13-10-2012 11:30 Slavoj V.Pavlovice 1 : 6 FC Kyjov 1919
  13-10-2012 13:30 Jiskra Strážnice 8 : 0 Sokol Lanžhot
  14-10-2012 09:00 Baník Ratíškovice 2 : 5 FK Mutěnice
  14-10-2012 10:30 FC Veselí n/Mor.B 6 : 0 Baník Dubňany

9.kolo st.žáci 20-10-2012 09:00 FC Kyjov 1919 3 : 1 Jiskra Strážnice
  20-10-2012 11:00 Baník Dubňany 0 : 3 Sokol Tvrdonice
  20-10-2012 13:15 Slavoj Rohatec 0 : 3 Slavoj V.Pavlovice
  21-10-2012 09:30 FK Mutěnice 0 : 5 FC Veselí n/Mor.B
  21-10-2012 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 4 : 1 Slovan Bzenec
  21-10-2012 10:30 Sokol Lanžhot 0 : 7 Baník Ratíškovice

10.kolo st.žáci 27-10-2012 09:00 Slovan Bzenec 7 : 0 Baník Dubňany
  27-10-2012 09:00 Slavoj V.Pavlovice 4 : 7 Kordárna.Velká.n/Vel.
  27-10-2012 10:30 Sokol Lanžhot 0 : 10 FC Kyjov 1919
  27-10-2012 10:45 Sokol Tvrdonice 4 : 2 FK Mutěnice
  27-10-2012 13:30 Jiskra Strážnice 5 : 1 Slavoj Rohatec
  28-10-2012 09:00 Baník Ratíškovice 0 : 6 FC Veselí n/Mor.B

11.kolo st.žáci 03-11-2012 09:00 FC Kyjov 1919 16 : 0 Baník Ratíškovice
  03-11-2012 10:30 Baník Dubňany 2 : 3 Slavoj V.Pavlovice
  03-11-2012 12:15 Slavoj Rohatec 6 : 1 Sokol Lanžhot
  04-11-2012 09:30 FK Mutěnice 4 : 6 Slovan Bzenec
  04-11-2012 10:30 FC Veselí n/Mor.B 2 : 2 Sokol Tvrdonice
  04-11-2012 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 3 : 2 Jiskra Strážnice

13.kolo st.žáci 13-04-2013 09:00 Slovan Bzenec 3 : 2 Sokol Tvrdonice
  13-04-2013 09:00 FC Kyjov 1919 12 : 0 Kordárna.Velká.n/Vel.
  13-04-2013 13:00 Slavoj V.Pavlovice 0 : 3 FC Veselí n/Mor.B
  13-04-2013 13:30 Jiskra Strážnice 6 : 1 FK Mutěnice
  13-04-2013 14:15 Slavoj Rohatec 7 : 0 Baník Ratíškovice
  14-04-2013 09:00 Sokol Lanžhot 5 : 4 Baník Dubňany

14.kolo st.žáci 20-04-2013 09:00 Baník Ratíškovice 3 : 11 Slovan Bzenec
  20-04-2013 12:15 Sokol Tvrdonice 3 : 1 Slavoj V.Pavlovice
  20-04-2013 12:30 Baník Dubňany 2 : 14 FC Kyjov 1919
  21-04-2013 09:30 FK Mutěnice 4 : 1 Sokol Lanžhot
  21-04-2013 10:30 FC Veselí n/Mor.B 2 : 1 Jiskra Strážnice
  21-04-2013 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 13 : 2 Slavoj Rohatec

15.kolo st.žáci 27-04-2013 09:00 FC Kyjov 1919 7 : 0 FK Mutěnice
  27-04-2013 12:30 Slavoj V.Pavlovice 2 : 2 Slovan Bzenec
  27-04-2013 13:30 Jiskra Strážnice 2 : 3 Sokol Tvrdonice
  27-04-2013 14:15 Slavoj Rohatec 0 : 3 Baník Dubňany
  28-04-2013 09:00 Sokol Lanžhot 1 : 4 FC Veselí n/Mor.B
  28-04-2013 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 5 : 1 Baník Ratíškovice

16.kolo st.žáci 04-05-2013 09:00 Slovan Bzenec 4 : 1 Jiskra Strážnice
  04-05-2013 09:00 Baník Ratíškovice 1 : 3 Slavoj V.Pavlovice
  04-05-2013 11:30 FC Veselí n/Mor.B 0 : 2 FC Kyjov 1919
  04-05-2013 12:15 Sokol Tvrdonice 12 : 0 Sokol Lanžhot
  04-05-2013 13:00 Baník Dubňany 4 : 3 Kordárna.Velká.n/Vel.
  05-05-2013 09:30 FK Mutěnice 2 : 2 Slavoj Rohatec

12.kolo st.žáci 08-05-2013 10:30 FC Veselí n/Mor.B 4 : 1 Slovan Bzenec

17.kolo st.žáci 11-05-2013 09:00 FC Kyjov 1919 7 : 1 Sokol Tvrdonice
  11-05-2013 13:00 Baník Dubňany 1 : 4 Baník Ratíškovice
  11-05-2013 13:30 Jiskra Strážnice 6 : 1 Slavoj V.Pavlovice
  11-05-2013 14:15 Slavoj Rohatec 3 : 1 FC Veselí n/Mor.B
  12-05-2013 09:00 Sokol Lanžhot 2 : 3 Slovan Bzenec
  17-05-2013 18:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 3 : 1 FK Mutěnice

18.kolo st.žáci 18-05-2013 09:00 Baník Ratíškovice 3 : 2 Jiskra Strážnice
  18-05-2013 09:00 Slovan Bzenec 0 : 7 FC Kyjov 1919
  18-05-2013 09:30 FK Mutěnice 0 : 2 Baník Dubňany
  18-05-2013 10:30 FC Veselí n/Mor.B 4 : 4 Kordárna.Velká.n/Vel.
  18-05-2013 12:15 Sokol Tvrdonice 0 : 3 Slavoj Rohatec
  18-05-2013 13:00 Slavoj V.Pavlovice 3 : 1 Sokol Lanžhot

19.kolo st.žáci 25-05-2013 09:00 FC Kyjov 1919 6 : 1 Slavoj V.Pavlovice
  25-05-2013 13:00 Baník Dubňany 1 : 6 FC Veselí n/Mor.B
  25-05-2013 14:15 Slavoj Rohatec 3 : 2 Slovan Bzenec
  26-05-2013 09:00 Sokol Lanžhot 1 : 6 Jiskra Strážnice
  26-05-2013 09:30 FK Mutěnice 3 : 0 Baník Ratíškovice
  26-05-2013 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 0 : 9 Sokol Tvrdonice

20.kolo st.žáci 01-06-2013 09:00 Baník Ratíškovice 2 : 1 Sokol Lanžhot
  01-06-2013 09:00 Slovan Bzenec 5 : 4 Kordárna.Velká.n/Vel.
  01-06-2013 11:30 FC Veselí n/Mor.B 6 : 1 FK Mutěnice
  01-06-2013 12:15 Sokol Tvrdonice 7 : 1 Baník Dubňany
  01-06-2013 13:00 Slavoj V.Pavlovice 1 : 1 Slavoj Rohatec
  01-06-2013 13:30 Jiskra Strážnice 0 : 7 FC Kyjov 1919

12.kolo st.žáci 04-06-2013 16:00 Baník Ratíškovice 1 : 1 Sokol Tvrdonice
  04-06-2013 16:00 Baník Dubňany 0 : 3 Jiskra Strážnice
  04-06-2013 16:00 Slavoj Rohatec 0 : 1 FC Kyjov 1919
  04-06-2013 16:00 FK Mutěnice 6 : 2 Slavoj V.Pavlovice

21.kolo st.žáci 08-06-2013 09:00 FC Kyjov 1919 14 : 0 Sokol Lanžhot
  08-06-2013 13:00 Baník Dubňany 2 : 2 Slovan Bzenec
  08-06-2013 14:15 Slavoj Rohatec 5 : 4 Jiskra Strážnice
  09-06-2013 10:30 Kordárna.Velká.n/Vel. 5 : 0 Slavoj V.Pavlovice
  09-06-2013 11:00 FK Mutěnice 2 : 3 Sokol Tvrdonice
  09-06-2013 11:30 FC Veselí n/Mor.B 12 : 1 Baník Ratíškovice

12.kolo st.žáci 11-06-2013 16:00 Kordárna.Velká.n/Vel. 7 : 3 Sokol Lanžhot

22.kolo st.žáci 11-06-2013 16:00 Slavoj V.Pavlovice 2 : 5 Baník Dubňany
  15-06-2013 09:00 Slovan Bzenec 11 : 0 FK Mutěnice
  15-06-2013 09:00 Baník Ratíškovice 2 : 14 FC Kyjov 1919
  15-06-2013 09:00 Sokol Tvrdonice 4 : 8 FC Veselí n/Mor.B
  15-06-2013 13:30 Jiskra Strážnice 8 : 3 Kordárna.Velká.n/Vel.
  16-06-2013 09:00 Sokol Lanžhot 3 : 2 Slavoj Rohatec


Novinky v klubu

Fotbalová přípravka

Mladší přípravky - ročníky 2008 a mladší:

Tréninky vždy pondělí a čtvrtek v 16.30hod.Více v sekci: >Týmy Slovanu>Mladší přípravka

 

Archivace výsledků skončené sezóny

24.7.2015

Výsledky všech mužstev uplynulého soutěžního ročníku byly přesunuty do archivu Sezón v horní liště.

Záznamy zápasů žáků

30.4.2015                                                                    Do sekce videa byly přidány odkazy na záznamy mistrovských zápasů žáků se Strážnicí ze soboty 25.4.2015

Starší žáci - aktuální info

25.2.2015

V pátek 27.2.2015 trénink už od 16 hod. v Těmicích!!!!

Ukončení sezony

Ukončení sezony přípravek a mladších žáků proběhne v sobotu 21.června na stadionu po turnaji starší přípravky "O pohár města Bzence"
















Příští zápas

Poslední výsledky

Muži"A"                    
Bzenec - Vrchovina
1:5
(1:3)
B:  Kasala
Dorost      
Bzenec - Vel. Bílovice
4:3 (1:2)
B:  Jahoda, Komínek, Kužela, Pánik
Starší žáci
Bzenec - Mikulov
0:3 (0:0)
B:  
Mladší žáci 
Bzenec - Mikulov
2:3 (1:2)
B:  Řihák, Čevelík
Přípravka
Rohatec - Bzenec
 7:18 
(3:9)
B:  Pavlíček 4x, Rákoš 3x, Frelich 3x, Prokeš 3x, Pavelka 2x, Juřena, Plevák, Hladiš

Tabulka - Divize D

Body
1 Tišnov 42
2 Žďár n. S. 30
3 Vrchovina 29
4 Rosice 27
5 Tasovice 26
6 Šumperk 23
7 Polná 22
8 Stará Říše 20
9 Bzenec 20
10 Ždírec n. D. 19
11 Břeclav 18
12 Havlíčkův Brod 17
13 Blansko 15
14 Velká Bíteš 14
15 Strání 10
16 Třebíč 6
   
                     

Provoz klubu TJ Slovan Bzenec je podporován Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy

Pro bafuňáře

 

 



Copyright © 2005-2014 Fotbalbzenec.com.

Obsah serveru Ing. Bc. Pavel Andrýsek, předseda TJ Slovan Bzenec.
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fotbalbzenec.com.
mb