Vítejte na internetových stránkách fotbalového klubu TJ SLOVAN Bzenec


Okresní soutěž III. tř. sk. B 2012/2013 Muži B tým
Print
13.kolo muži B 05-08-2012 15:00 Vracov B 1 : 4 Žádovice
  05-08-2012 15:00 Mor. Písek 3 : 5 Sudoměřice
  05-08-2012 15:00 Vlkoš 2 : 1 Petrov
  05-08-2012 15:00 Kozojídky 3 : 1 Bzenec B
  05-08-2012 15:00 Domanín 2 : 1 Radějov
  05-08-2012 15:00 Javorník 1 : 0 Žeravice
  05-08-2012 15:00 Hr.Lhota.B 3 : 1 Lipov

1.kolo muži B 12-08-2012 15:00 Lipov 2 : 4 Mor. Písek
  12-08-2012 15:00 Domanín 2 : 2 Javorník
  12-08-2012 15:00 Petrov 0 : 1 Kozojídky
  12-08-2012 15:00 Bzenec B 5 : 2 Hr.Lhota.B
  12-08-2012 15:00 Žádovice 4 : 1 Vlkoš
  12-08-2012 15:00 Sudoměřice 0 : 1 Radějov
  12-08-2012 15:00 Žeravice 3 : 3 Vracov B

2.kolo muži B 19-08-2012 15:00 Radějov 5 : 1 Javorník
  19-08-2012 15:00 Mor. Písek 9 : 3 Bzenec B
  19-08-2012 15:00 Vracov B 3 : 1 Domanín
  19-08-2012 15:00 Vlkoš 1 : 2 Žeravice
  19-08-2012 15:00 Sudoměřice 1 : 5 Lipov
  19-08-2012 15:00 Kozojídky 1 : 1 Žádovice
  19-08-2012 15:00 Hr.Lhota.B 1 : 0 Petrov

3.kolo muži B 26-08-2012 16:30 Žádovice 5 : 1 Hr.Lhota.B
  26-08-2012 16:30 Bzenec B 4 : 1 Sudoměřice
  26-08-2012 16:30 Lipov 3 : 3 Radějov
  26-08-2012 16:30 Domanín 2 : 3 Vlkoš
  26-08-2012 16:30 Petrov 3 : 3 Mor. Písek
  26-08-2012 16:30 Javorník 0 : 1 Vracov B

4. kolo muži B 02-09-2012 00:00 Hr.Lhota.B 3 : 5 Žeravice
  02-09-2012 00:00 Radějov 4 : 2 Vracov B
  02-09-2012 00:00 Mor. Písek 1 : 3 Žádovice
  02-09-2012 00:00 Vlkoš 5 : 2 Javorník
  02-09-2012 00:00 Sudoměřice 2 : 3 Petrov
  02-09-2012 00:00 Kozojídky 2 : 4 Domanín
  02-09-2012 16:30 Lipov 4 : 2 Bzenec B

5.kolo muži B 09-09-2012 16:00 Domanín 1 : 1 Hr.Lhota.B
  09-09-2012 16:00 Petrov 3 : 1 Lipov
  09-09-2012 16:00 Javorník 6 : 0 Kozojídky
  09-09-2012 16:00 Žádovice 6 : 1 Sudoměřice
  09-09-2012 16:00 Vracov B 2 : 1 Vlkoš
  09-09-2012 16:00 Bzenec B 3 : 3 Radějov
  09-09-2012 16:00 Žeravice 1 : 3 Mor. Písek

6.kolo muži B 16-09-2012 16:00 Kozojídky 2 : 2 Vracov B
  16-09-2012 16:00 Lipov 2 : 2 Žádovice
  16-09-2012 16:00 Bzenec B 2 : 1 Petrov
  16-09-2012 16:00 Hr.Lhota.B 2 : 2 Javorník
  16-09-2012 16:00 Mor. Písek 4 : 1 Domanín
  16-09-2012 16:00 Radějov 2 : 0 Vlkoš
  16-09-2012 16:00 Sudoměřice 2 : 3 Žeravice

7.kolo muži B 23-09-2012 16:00 Domanín 1 : 5 Sudoměřice
  23-09-2012 16:00 Žádovice 0 : 5 Bzenec B
  23-09-2012 16:00 Javorník 1 : 0 Mor. Písek
  23-09-2012 16:00 Petrov 1 : 3 Radějov
  23-09-2012 16:00 Vracov B 2 : 4 Hr.Lhota.B
  23-09-2012 16:00 Žeravice 3 : 3 Lipov
  23-09-2012 16:00 Vlkoš 2 : 0 Kozojídky

11.kolo muži B 28-09-2012 15:30 Vracov B 4 : 1 Bzenec B

3.kolo muži B 28-09-2012 16:30 Žeravice 5 : 0 Kozojídky

8.kolo muži B 30-09-2012 15:30 Bzenec B 2 : 2 Žeravice
  30-09-2012 15:30 Sudoměřice 1 : 3 Javorník
  30-09-2012 15:30 Radějov 2 : 1 Kozojídky
  30-09-2012 15:30 Lipov 9 : 3 Domanín
  30-09-2012 15:30 Hr.Lhota.B 2 : 3 Vlkoš
  30-09-2012 15:30 Petrov 0 : 1 Žádovice
  30-09-2012 15:30 Mor. Písek 3 : 2 Vracov B

9.kolo muži B 07-10-2012 15:00 Žádovice 1 : 1 Radějov
  07-10-2012 15:00 Vlkoš 1 : 1 Mor. Písek
  07-10-2012 15:00 Žeravice 0 : 5 Petrov
  07-10-2012 15:00 Kozojídky 2 : 0 Hr.Lhota.B
  07-10-2012 15:00 Javorník 3 : 1 Lipov
  07-10-2012 15:00 Domanín 1 : 6 Bzenec B
  07-10-2012 15:00 Vracov B 2 : 2 Sudoměřice

10.kolo muži B 14-10-2012 15:00 Mor. Písek 0 : 0 Kozojídky
  14-10-2012 15:00 Žádovice 1 : 1 Žeravice
  14-10-2012 15:00 Sudoměřice 2 : 1 Vlkoš
  14-10-2012 15:00 Bzenec B 4 : 1 Javorník
  14-10-2012 15:00 Lipov 10 : 4 Vracov B
  14-10-2012 15:00 Radějov 1 : 0 Hr.Lhota.B
  14-10-2012 15:00 Petrov 4 : 0 Domanín

11.kolo muži B 21-10-2012 14:30 Javorník 3 : 4 Petrov
  21-10-2012 14:30 Vlkoš 5 : 1 Lipov
  21-10-2012 14:30 Žeravice 1 : 1 Radějov
  21-10-2012 14:30 Kozojídky 3 : 0 Sudoměřice
  21-10-2012 14:30 Domanín 2 : 0 Žádovice
  21-10-2012 14:30 Hr.Lhota.B 1 : 3 Mor. Písek

12.kolo muži B 27-10-2012 12:30 Vlkoš 4 : 3 Bzenec B
  28-10-2012 14:00 Radějov 2 : 2 Mor. Písek
  28-10-2012 14:00 Žádovice 5 : 2 Javorník
  28-10-2012 14:00 Sudoměřice 1 : 1 Hr.Lhota.B
  28-10-2012 14:00 Žeravice 1 : 1 Domanín
  28-10-2012 14:00 Lipov 3 : 1 Kozojídky
  28-10-2012 14:00 Petrov 4 : 2 Vracov B

14.kolo muži B 03-11-2012 14:00 Javorník 2 : 1 Domanín
  03-11-2012 14:00 Hr.Lhota.B 3 : 7 Bzenec B
  03-11-2012 14:00 Vlkoš 0 : 1 Žádovice
  04-11-2012 14:00 Mor. Písek 2 : 2 Lipov
  04-11-2012 14:00 Kozojídky 3 : 2 Petrov
  04-11-2012 14:00 Radějov 0 : 0 Sudoměřice
  04-11-2012 14:00 Vracov B 4 : 3 Žeravice

17.kolo Muži B 14-04-2013 10:00 Javorník 1 : 1 Vlkoš
  14-04-2013 16:00 Vracov B 2 : 3 Radějov
  14-04-2013 16:00 Žádovice 1 : 1 Mor. Písek
  14-04-2013 16:00 Petrov 4 : 0 Sudoměřice
  14-04-2013 16:00 Domanín 2 : 2 Kozojídky
  14-04-2013 16:00 Bzenec B 1 : 2 Lipov
  14-04-2013 16:00 Žeravice 3 : 1 Hr.Lhota.B

18.kolo Muži B 20-04-2013 16:00 Hr.Lhota.B 7 : 1 Domanín
  21-04-2013 10:00 Kozojídky 1 : 1 Javorník
  21-04-2013 16:00 Lipov 1 : 1 Petrov
  21-04-2013 16:00 Sudoměřice 1 : 5 Žádovice
  21-04-2013 16:00 Vlkoš 1 : 0 Vracov B
  21-04-2013 16:00 Mor. Písek 3 : 1 Žeravice
  21-04-2013 16:00 Radějov 3 : 1 Bzenec B

19.kolo Muži B 27-04-2013 16:00 Žádovice 6 : 2 Lipov
  28-04-2013 10:00 Javorník 2 : 0 Hr.Lhota.B
  28-04-2013 16:00 Petrov 3 : 3 Bzenec B
  28-04-2013 16:00 Domanín 1 : 3 Mor. Písek
  28-04-2013 16:00 Vlkoš 5 : 0 Radějov
  28-04-2013 16:00 Žeravice 0 : 2 Sudoměřice
  28-04-2013 16:00 Vracov B 2 : 7 Kozojídky

15.kolo Muži B 01-05-2013 10:00 Javorník 2 : 1 Radějov
  01-05-2013 14:00 Bzenec B 1 : 1 Mor. Písek
  01-05-2013 17:00 Petrov 1 : 0 Hr.Lhota.B
  01-05-2013 17:00 Domanín 2 : 4 Vracov B
  01-05-2013 17:00 Lipov 4 : 4 Sudoměřice
  01-05-2013 17:00 Žeravice 2 : 1 Vlkoš
  01-05-2013 17:00 Žádovice 5 : 2 Kozojídky

20.kolo Muži B 04-05-2013 16:30 Hr.Lhota.B 5 : 0 Vracov B
  05-05-2013 10:00 Kozojídky 1 : 2 Vlkoš
  05-05-2013 16:30 Sudoměřice 4 : 5 Domanín
  05-05-2013 16:30 Radějov 1 : 1 Petrov
  05-05-2013 16:30 Mor. Písek 7 : 3 Javorník
  05-05-2013 16:30 Bzenec B 2 : 2 Žádovice
  05-05-2013 16:30 Lipov 2 : 3 Žeravice

16.kolo Muži B 08-05-2013 10:00 Kozojídky 1 : 4 Žeravice
  08-05-2013 15:00 Mor. Písek 4 : 2 Petrov
  08-05-2013 17:00 Hr.Lhota.B 0 : 0 Žádovice
  08-05-2013 17:00 Radějov 4 : 0 Lipov
  08-05-2013 17:00 Vlkoš 17 : 0 Domanín
  08-05-2013 17:00 Sudoměřice 2 : 7 Bzenec B
  08-05-2013 17:00 Vracov B 2 : 3 Javorník

21.kolo Muži B 12-05-2013 10:00 Kozojídky 2 : 3 Radějov
  12-05-2013 10:00 Javorník 3 : 3 Sudoměřice
  12-05-2013 16:30 Domanín 4 : 2 Lipov
  12-05-2013 16:30 Vlkoš 5 : 0 Hr.Lhota.B
  12-05-2013 16:30 Žeravice 2 : 2 Bzenec B
  12-05-2013 16:30 Žádovice 3 : 0 Petrov

22.kolo Muži B 18-05-2013 16:30 Hr.Lhota.B 1 : 2 Kozojídky
  19-05-2013 16:30 Petrov 4 : 0 Žeravice
  19-05-2013 16:30 Mor. Písek 3 : 1 Vlkoš
  19-05-2013 16:30 Bzenec B 4 : 2 Domanín
  19-05-2013 16:30 Lipov 6 : 4 Javorník
  19-05-2013 16:30 Radějov 1 : 4 Žádovice
  19-05-2013 16:30 Vracov B 2 : 1 Sudoměřice

21.kolo Muži B 24-05-2013 17:00 Vracov B 1 : 5 Mor. Písek

23.kolo Muži B 25-05-2013 16:30 Hr.Lhota.B 2 : 1 Radějov
  26-05-2013 10:00 Kozojídky 3 : 4 Mor. Písek
  26-05-2013 10:00 Javorník 1 : 0 Bzenec B
  26-05-2013 16:30 Žeravice 2 : 2 Žádovice
  26-05-2013 16:30 Vlkoš 3 : 2 Sudoměřice
  26-05-2013 16:30 Vracov B 1 : 5 Lipov
  26-05-2013 16:30 Domanín 3 : 0 Petrov

24.kolo Muži B 02-06-2013 16:30 Bzenec B 6 : 1 Vracov B
  02-06-2013 16:30 Radějov 0 : 2 Žeravice
  02-06-2013 16:30 Lipov 2 : 3 Vlkoš
  02-06-2013 16:30 Žádovice 5 : 0 Domanín
  02-06-2013 16:30 Sudoměřice 2 : 2 Kozojídky
  02-06-2013 16:30 Petrov 0 : 2 Javorník

25.kolo Muži B 08-06-2013 16:30 Hr.Lhota.B 2 : 1 Sudoměřice
  09-06-2013 10:00 Kozojídky 3 : 2 Lipov
  09-06-2013 16:30 Mor. Písek 11 : 0 Radějov
  09-06-2013 16:30 Vracov B 0 : 4 Petrov
  09-06-2013 16:30 Javorník 1 : 7 Žádovice
  09-06-2013 16:30 Domanín 0 : 5 Žeravice
  09-06-2013 16:30 Bzenec B 4 : 3 Vlkoš

24.kolo Muži B 14-06-2013 17:00 Mor. Písek 3 : 0 Hr.Lhota.B

26.kolo Muži B 15-06-2013 16:30 Lipov 1 : 2 Hr.Lhota.B
  15-06-2013 16:30 Žádovice 4 : 0 Vracov B
  16-06-2013 16:30 Žeravice 2 : 5 Javorník
  16-06-2013 16:30 Sudoměřice 1 : 0 Mor. Písek
  16-06-2013 16:30 Petrov 3 : 2 Vlkoš
  16-06-2013 16:30 Radějov 2 : 1 Domanín
  16-06-2013 16:30 Bzenec B 1 : 2 Kozojídky


Novinky v klubu

Fotbalová přípravka

Mladší přípravky - ročníky 2008 a mladší:

Tréninky vždy pondělí a čtvrtek v 16.30hod.Více v sekci: >Týmy Slovanu>Mladší přípravka

 

Archivace výsledků skončené sezóny

24.7.2015

Výsledky všech mužstev uplynulého soutěžního ročníku byly přesunuty do archivu Sezón v horní liště.

Záznamy zápasů žáků

30.4.2015                                                                    Do sekce videa byly přidány odkazy na záznamy mistrovských zápasů žáků se Strážnicí ze soboty 25.4.2015

Starší žáci - aktuální info

25.2.2015

V pátek 27.2.2015 trénink už od 16 hod. v Těmicích!!!!

Ukončení sezony

Ukončení sezony přípravek a mladších žáků proběhne v sobotu 21.června na stadionu po turnaji starší přípravky "O pohár města Bzence"
















Příští zápas

Poslední výsledky

Muži"A"                    
Bzenec - Vrchovina
1:5
(1:3)
B:  Kasala
Dorost      
Bzenec - Vel. Bílovice
4:3 (1:2)
B:  Jahoda, Komínek, Kužela, Pánik
Starší žáci
Bzenec - Mikulov
0:3 (0:0)
B:  
Mladší žáci 
Bzenec - Mikulov
2:3 (1:2)
B:  Řihák, Čevelík
Přípravka
Rohatec - Bzenec
 7:18 
(3:9)
B:  Pavlíček 4x, Rákoš 3x, Frelich 3x, Prokeš 3x, Pavelka 2x, Juřena, Plevák, Hladiš

Tabulka - Divize D

Body
1 Tišnov 42
2 Žďár n. S. 30
3 Vrchovina 29
4 Rosice 27
5 Tasovice 26
6 Šumperk 23
7 Polná 22
8 Stará Říše 20
9 Bzenec 20
10 Ždírec n. D. 19
11 Břeclav 18
12 Havlíčkův Brod 17
13 Blansko 15
14 Velká Bíteš 14
15 Strání 10
16 Třebíč 6
   
                     

Provoz klubu TJ Slovan Bzenec je podporován Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy

Pro bafuňáře

 

 



Copyright © 2005-2014 Fotbalbzenec.com.

Obsah serveru Ing. Bc. Pavel Andrýsek, předseda TJ Slovan Bzenec.
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fotbalbzenec.com.
mb